10276 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Злочинна халатність

гринчук

Учора колишня міністерка енергетики Світлана Гринчук публічно заявила, що зробила для енергетики все, що могла, вважає себе невинною і не бачить підстав для жодної підозри.

Ці слова прозвучали на тлі системної руйнації енергетичної інфраструктури після російських атак, коли вся країна живе в режимі постійних відключень, холоду і виживання.

У цьому контексті варто називати речі своїми іменами. Те, що ви зробили, нешановна пані Гринчук, має цілком конкретну назву — ЗЛОЧИННА ХАЛАТНІСТЬ . Не тому, що ви "не впоралися". Не тому, що ситуація виявилася складнішою, ніж очікувалося. А тому, що ви взагалі не мали права погоджуватися на цю посаду!

Очолювати Міністерство енергетики у воєнний час, у період системних атак по критичній інфраструктурі, без жодного досвіду роботи в енергетиці, без професійної експертизи, без розуміння галузі — це не сміливість і не виклик. Це свідоме взяття на себе відповідальності, до якої ви були неготові.

Існує базова межа відповідальності: не можна

керувати тим, у чому ти нічого не розумієш. Особливо тоді, коли ціна рішень — світло в лікарнях, де лікують маленьких дітей, старих або наших військових, тепло в домівках і здатність країни пережити зиму під обстрілами в найтяжчий рік з початку повномасштабного вторгнення.

Абсолютно очевидно, що ваше призначення не було результатом професійного відбору. Воно стало наслідком політичного рішення, ухваленого за наполяганням Германа Галущенка.

У країні, що воює, фраза "я зробила все, що могла" не працює. Міністерська посада — не експеримент і не подарунок і не строчка в вашому резюме.

Це був ваш вибір. І за цей вибір доведеться відповідати.

Топ коментарі
+18
Це ж зєлєний квартал. Вони не є, вони лише ролі грають, як на сцені. Актор за дії свого персонажа не відповідає, лише сценарист.
показати весь коментар
21.01.2026 13:35 Відповісти
+13
Глянув на світлину та побачив елітну екскортницю!

А ще , згадав, що злий язик Пояркова в його ЮТ'ЮБ каналі повідомив пересічних, що свою посаду Міністра Енергетики Галущенко передав цій Гринчук статевим шляхом, бо повідомляли, що вона бувало ночувала у цього Галущенки.

Отже чого їх слухати , цю Гринчук?
показати весь коментар
21.01.2026 13:41 Відповісти
+9
А я все-таки із Севгіль не згідний.
Відповідальність за енергетичну катастрофу в Україні лежить:

-- на москальських кривавих окупантах вбивцях на чолі з ******.
-- на ''веселій'' кримінальній банді 95кварталу на чолі з Зеленським, які дорвались до влади і вирішили весело по-забавлятись.
-- на ''мудрому'' Українському народові 73% - який під час війни проти москальських окупантів - вирішив ''па-ржать''.

А якась там Світлана Гринчук - яку ''по-приколу'' призначали ''веселі'' бандюки Зеленського - лишень дешева ''шістка'' прислужниця.
показати весь коментар
21.01.2026 14:02 Відповісти

Завантаження...