9317 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Хто ж насправді нами керує?

династія

Після публікації чергової порції плівок Міндіча багато хто поставив собі питання: а хто ж насправді нами керує?

Особисто я не ставлю цього питання ще з 2019 року. З того моменту, коли українці повірили в країну мрій, зарплати вчителів по 4 тисячі доларів, "весну посадок" та багато інших обіцянок.

За ці шість років ми почули ще чимало заяв та обіцянок, які від початку не могли бути виконані. Але за цією ширмою обіцянок ОЗГ "Династія" успішно робила нас разом. І продовжує це робити, користуючись війною та страхом українців втратити власну державу.

Саме по собі використання цього страху вже цинізм. Але те, як це робить ОЗГ "Династія", узагалі поза межами добра і зла. Бо наслідки цього вимірюються мільйонами зламаних доль: втраченими життями, еміграцією, загиблими.

І це їм ніколи не зійде з рук...

Топ коментарі
+9
Сволота, сволота, сволота... Ця банда повинна сидіти разом з тим, хто її привів.
показати весь коментар
03.05.2026 14:28 Відповісти
+9
Ось, потерпимо ще трохи, поки війна закінчиться, потім ще трохи поки проведемо вибори і виберемо того хто нас краще розвеселить, пообіцяє цукерки й станцює гарно танок. Наступного аніматора. Потім той аніматор знову згвалтує цей дитячий будинок з розумовими вадами.
І так до наступного разу...
А, ще забув - єслі що- то ми його зметьом!
показати весь коментар
03.05.2026 15:04 Відповісти
+8
Ой, воно сидить...
Йому жратву з ресторанів возять. Всім би так "сидіти". А по факту, членограй таким чином ховає його від американського правосуддя, бо якщо б його віддали амерам, в них би він точно сидів, як й свого часу Лазаренко, юлькин партнер.
показати весь коментар
03.05.2026 17:41 Відповісти

Завантаження...