Хто ж насправді нами керує?

Після публікації чергової порції плівок Міндіча багато хто поставив собі питання: а хто ж насправді нами керує?
Особисто я не ставлю цього питання ще з 2019 року. З того моменту, коли українці повірили в країну мрій, зарплати вчителів по 4 тисячі доларів, "весну посадок" та багато інших обіцянок.
За ці шість років ми почули ще чимало заяв та обіцянок, які від початку не могли бути виконані. Але за цією ширмою обіцянок ОЗГ "Династія" успішно робила нас разом. І продовжує це робити, користуючись війною та страхом українців втратити власну державу.
Саме по собі використання цього страху вже цинізм. Але те, як це робить ОЗГ "Династія", узагалі поза межами добра і зла. Бо наслідки цього вимірюються мільйонами зламаних доль: втраченими життями, еміграцією, загиблими.
І це їм ніколи не зійде з рук...
І так до наступного разу...
А, ще забув - єслі що- то ми його зметьом!
Йому жратву з ресторанів возять. Всім би так "сидіти". А по факту, членограй таким чином ховає його від американського правосуддя, бо якщо б його віддали амерам, в них би він точно сидів, як й свого часу Лазаренко, юлькин партнер.