8292 відвідувача онлайн
50 744 181

Данілов - Олегові Ляшку: "Ще раз ви мені зробите таке зауваження - ми вийдемо з вами за ефір"

Секретар РНБО Олексій Данілов і лідер Радикальної партії Олег Ляшко посварилися в прямому ефірі.

Перепалка сталася в програмі "Свобода слова Савіка Шустера", інформує Цензор.НЕТ.

Олег Ляшко розкритикував Олексія Данілова за те, що той сказав, що Німеччина і Франція мають нести відповідальність за ненадання Україні і Грузії ПДЧ в 2008 році.

"Ви вважаєте, що Німеччина і Франція винні у невиконнні Мінських домовленостей, а не Росія? Ви вважате, що агресія - це винна Німеччина, Франція? Що ми не отримали членства в НАТО - це винна Німеччина, Франція, а не ми? ... Рібята, ви ж головою думайте, коли ви це кажете. Це життя наших людей. Українці гинуть на фронті через ваші дебільні заяви!" - емоційно заявив Ляшко.

Данілов - Олегові Ляшку: Ще раз ви мені зробите таке зауваження - ми вийдемо з вами за ефір 01

"Ще раз ви мені зробите таке зауваження - ми вийдемо з вами за ефір. Я жодній людині не дозволю, щоб мене робили дебілом про дебільні заяви. Це ви будете там у Верховній Раді в себе репетувати, сіно їсти або що ви там робили", - відповів йому Данілов.

Данілов - Олегові Ляшку: Ще раз ви мені зробите таке зауваження - ми вийдемо з вами за ефір 02

Топ коментарі
+68
В принципе - здесь Ляшко прав, а вот Данилов - хам.......
показати весь коментар
04.06.2021 23:37 Відповісти
+42
У тупорилого клоуна не може бути розумних підлеглих
показати весь коментар
04.06.2021 23:39 Відповісти
+31
Судя по манере «поведения/разговора» того же самого *********** - таки да (вспомнить хотя бы как он разговаривал на «ноле» с хлопцами или ответы на «неудобные» вопросы - хамство прет из всех «щелей»).........Воспитание☹️
показати весь коментар
05.06.2021 00:42 Відповісти

Завантаження...