Звернення президента Зеленського: Нікому і нічого не віддамо. Ми на своїй землі. ВIДЕО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
Україна однозначно кваліфікує останні дії Російської Федерації як порушення суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Вся відповідальність за наслідки в зв’язку зі згаданими рішеннями покладається на політичне керівництво Росії", - сказав президент.
Зеленський зазначив, що визнання незалежності окупованих районів Донецької та Луганської областей може означати односторонній вихід РФ з мінських домовленостей та ігнорування рішень в рамках нормандського формату.
"Сьогоднішнім та завтрашніми можливими рішеннями Росія легалізує свої війська, які фактично перебували в окупованих районах Донбасу з 2014 року", - наголосив президент.
Зеленський розповів, що обговорив ситуацію з іноземними партнерами. Та ініціював скликання засідання Ради безпеки ООН і проведення спеціального засідання ОБСЄ.
"Ми віддані політико-дипломатичному врегулюванню і не піддаємось на будь-які провокації. Наші кордони надійно захищені, створено систему територіальної оборони. Наші партнери нас підтримують", - наголосив Зеленський.
"Відповідно до ст. 51 статуту ООН Україна залишає за собою право на індивідуальну і колективну самооборону", - додав він.
Президент пообіцяв, що, тільки-но влада побачить "зміну ситуації та зростання ризиків" - українці про це знатимуть.
"Зараз немає жодних причин для хаотичних дій. Зробимо все, щоб так і було надалі. Ми виддані мирному й дипломатичному шляху і будемо йти ним і тільки ним. Ми на своїй землі. Ми нічого і нікого не боїмось. Ми нічого і нікому не винні. І ми нічого і нікому не віддамо", - заявив Зеленський.
Він також нагадав, що зараз не лютий 2014 року, а лютий 2022.
"Інша країна. Інша армія. Одна мета - це мир. Мир в Україні. Слава Україні", - підсумував президент.
ВІДСТОРОНИ ХОТЬ ЕРМАКА З ДЕМЧЕНКОМ І ЇХ СТАВЛЕННИКІВ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!