Захисники України звільнили аеродром Гостомеля

Про це повідомив у фейсбуці радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, інформує Цензор.НЕТ.
"Гостомель! Перша велика перемога! Годину тому наші десантники на гелікоптерах відпраціювали аеродром "Гостомель" "Нурсами". Після чого висадилися та зачистили аеродром від ворога", - написав він.
Геращенко додав, що російські десантники "розбіглися довколишніми лісами та полями".
Інформацію підтвердив радник голови ОП Олексій Арестович.
Топ коментарі
+106 botoks
показати весь коментар
24.02.2022 22:50 Відповісти Посилання +102 Александр Чуднивец #474549
показати весь коментар
24.02.2022 22:50 Відповісти Посилання +100 Андрей Саган
показати весь коментар
24.02.2022 22:50 Відповісти Посилання 
