Окупанти обстріляли касетними бомбами Харківський авіаційний завод - Венедіктова
Окупанти обстріляли касетними бомбами Харківський авіаційний завод, внаслідок чого постраждало 3 осіб.
Про це повідомила генпрокурор Ірина Венедіктова, інформує Цензор.НЕТ.
"Харківський авіаційний завод, вул. Сумська 134. Обстріл касетними ракетами злітної смуги. 3 поранених. Всі курсанти національної гвардії. Кваліфікуємо і починаємо слідство", - написала генпрокурорка.
Також Венедіктова звернулась до окупантів залишатись людьми і не ставати військовими злочинцями.
"Россияне, я понимаю, что в эту минуту вас не пугают уголовные последствия от содеянного (позже испугаетесь), но людьми оставайтесь, и у вас же есть дети, дорогие люди, родственники. Не становитесь военными преступниками", - звернулась генпрокурорка.
Читайте також на Цензор.НЕТ: Внаслідок ворожого авіаудару у Вишгородському районі загинули четверо цивільних, ще 15 поранено, - Київська ОДАґ
Де вона бачила людей серед кацапів ? Це навоз !!!