Данілов - жителям Бучі: Не сідайте в автобуси для "евакуаці", це підступ росіян для входу в Київ, щоб пустити їх перед собою

Про це пише Українська правда з посиланням на секретаря РНБО Олекісія Данілова, передає Цензор.НЕТ.
"Це росіяни збирають, щоб пустити ці автобуси перед собою, щоб можна було проїхати на Київ", - повідомив Данілов.
Мешканці Бучі підтвердили УП інформацію про автобуси.
З ранку 27 лютого жителів БУчі попереджають: "Якщо проводиться евакуація, то це не українська армія. Наші евакуацію не проводять. Росіяни саджають людей у автобуси і за ними ведуть свою техніку. Будьте обережні".
Топ коментарі
+22 Alt My
показати весь коментар
27.02.2022 16:08 Відповісти Посилання +17 Дмитрий Иванов #445055
показати весь коментар
27.02.2022 16:08 Відповісти Посилання +12 FT FT
показати весь коментар
27.02.2022 16:09 Відповісти Посилання