9984 відвідувача онлайн
15 299 32

Данілов - жителям Бучі: Не сідайте в автобуси для "евакуаці", це підступ росіян для входу в Київ, щоб пустити їх перед собою

Про це пише Українська правда з посиланням на секретаря РНБО Олекісія Данілова, передає Цензор.НЕТ.

"Це росіяни збирають, щоб пустити ці автобуси перед собою, щоб можна було проїхати на Київ", - повідомив Данілов.

Мешканці Бучі підтвердили УП інформацію про автобуси.

З ранку 27 лютого жителів БУчі попереджають: "Якщо проводиться евакуація, то це не українська армія. Наші евакуацію не проводять. Росіяни саджають людей у автобуси і за ними ведуть свою техніку. Будьте обережні".

Топ коментарі
+22
Суки! Как же это низко...
показати весь коментар
27.02.2022 16:08 Відповісти
+17
Пусть меня извинят все, но эти колоны нужно валить в любом случае. На кону наше государство
показати весь коментар
27.02.2022 16:08 Відповісти
+12
Так вот зачем ***** попросил переговоры. Выбил время пока насобирают людей в автобусы.
показати весь коментар
27.02.2022 16:09 Відповісти

Завантаження...