4625 відвідувачів онлайн
50 470 138

Війська РФ завдали два ракетні удари по Львову: постраждали п’ять людей, - голова ОВА Козицький

львів

Про це розповів голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, передає Цензор.НЕТ.

"Те, що можу розповісти станом на цю годину: сталося два ракетні удари у межах Львова. Інформація про те, що було влучання у житловий будинок чи інші об’єкти інфраструктури не підтвердилася. За попередніми даними, постраждали п’ять людей. Загроза ракетного удару все ще є. Залишайтесь в укриттях! Не ходіть по вулиці! Не фотографуйте нічого! Не читайте інформацію в анонімних телеграм-каналах і не поширюйте її звідти! Все, що можна повідомляти з міркувань безпеки, я повідомлю", - повідомив він.

Топ коментарі
+42
На жаль, зруйнована біолабораторія на станції метро Баба-Параскінська, знищено 100500 піддослідних кацапів, постраждалих нема)))
показати весь коментар
26.03.2022 18:04 Відповісти
+35
сукі знову Львівське метро ********,фотка не дуже тому можливе це не метро а Львівський порт горить туди якраз сьогодні мав амереканський есмінець зайти(( все накрилось
показати весь коментар
26.03.2022 18:01 Відповісти
+28
Головна біолабораторія -- в Чорнобаївці, тому кацапи туди й пруться, щоб її знищити.
показати весь коментар
26.03.2022 18:09 Відповісти

Завантаження...