5563 відвідувача онлайн

ООН має намір обговорити з Києвом та Москвою оголошення гуманітарного перемир'я

оон

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Ліга із посиланням на сайт ООН.

"Генеральний секретар доручив заступнику Мартіну Гріффітсу терміново обговорити зі сторонами можливі домовленості щодо припинення вогню з гуманітарною метою в Україні", - заявила на засіданні Ради безпеки помічник Генерального секретаря з гуманітарних питань та заступник координатора надзвичайної допомоги Джойс Мсуя.

Вона також повідомила, що Гріффітс вже "зв'язався з обома сторонами, які вітали цю ініціативу, і готовий вилетіти до регіону протягом доби".

За даними Мсуя, із 24 лютого допомогу від ООН отримали близько 890 000 людей на всій території Україні, більшу частину – на сході країни. Людям доставляли їжу, ковдри, ліки, бутильовану воду та предмети гігієни.

"ООН і наші гуманітарні партнери невпинно і неупереджено працюють, дотримуючись гуманітарних принципів, ведуть переговори про безпечний доступ до оточених районів та виведення з них людей", – сказала Мсуя. Проте зусилля ООН ускладнені через ризики у сфері безпеки та проблеми з доступом.

"Багато маршрутів порушено, колони з гуманітарною допомогою та гуманітарні співробітники часто не можуть доставити допомогу через обстріли, бойові дії та наземні міни. Співробітники різних гуманітарних організацій ризикують життям, прагнучи допомогти тим, хто потребує допомоги", – завила вона.

За озвученими даними, в Україні перебуває понад 1230 співробітників ООН, які працюють у гуманітарних центрах на території всієї країни.

Топ коментарі
+16
Правильно! Треба дати трохи часу кацапам перегрупуватися та провести мобілізацію.
показати весь коментар
30.03.2022 14:22 Відповісти
+11
Ага. Учите историю как кацапоиды в Грузии воспользовавшись перемирием прошли горное ущелье и захватили стратегический плацдарм. Учите историю как кацапоиды плевали на все ваши договоры и ООН и в Сербии захватили аеродром. Учите историю как кацапоиды подписав минск-1, на следующий же день окружили и захватили Дебальцево. Сколько нужно вас кормить говном кацапским чтобы вы поняли что ето не шоколад?
показати весь коментар
30.03.2022 14:28 Відповісти
+9
чому ООН не вимагає звільнення окупованих українських територій рашистом , після чого будуть без потреби якісь ооно- рашистські договорняки?
показати весь коментар
30.03.2022 14:28 Відповісти

Завантаження...