11578 відвідувачів онлайн
9 601 32

Рада встановила винагороду за передачу ЗСУ військової техніки армії РФ: 100 тис. дол. за танк

танк,рф,трофей

За документ "Про встановлення винагород за добровільно передану Збройним Силам України придатну для застосування бойову техніку держави-агресора" (№7229) проголосували 320 парламентаріїв, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Передбачено встановити винагороду військовослужбовцям збройних сил, інших силових структур РФ, а також військовослужбовцям Збройних сил України, інших структур українського сектору безпеки і оборони, громадянам за добровільно передану ЗСУ придатну для застосування бойову техніку держави-агресора у наступних розмірах:

- бойового літака (винищувальної та штурмової авіації) – 1 000 000 доларів;

- бойового вертольота – 500 000 доларів;

- реактивної системи залпового вогню – 25 000 – 35 000 доларів;

- танка, наземної артилерії (самохідної) – 100 000 доларів;

- бойової машини піхоти (десанту), бронетранспортера, броньованої розвідувально-дозорної машини – 50 000 доларів;

- військового автомобіля (вантажного, спеціалізованого), військового тягача, військових інженерних машин: розвідки, розмінування, мінного загородження, мостоукладних, розгородження, для прокладання шляхів, для здійснення землерийних робіт, для подолання водних перешкод – 10 000 доларів;

- корабля 1 або 2 рангу – 1 000 000 доларів;

- корабля 3 або 4 рангу – 500 000 доларів;

- судна військового (допоміжного) забезпечення – 200 000 доларів;

- судна малогабаритного бойового (розвідувального) призначення – 50 000 доларів.

Зазначається, що у випадку передачі бойової техніки російськими військовослужбовцями їм забезпечується право (на їх вимогу) на збереження в таємниці факту передачі ними придатної для застосування бойової техніки держави-агресора, отримання нових документів з новими установочними даними, безпеку їх перебування на території України, створення умов для виїзду до третьої безпечної країни.

Топ коментарі
+21
Пускайте ромів на передову.
показати весь коментар
01.04.2022 17:06 Відповісти
+9
Ну от мєнты, котрі відбирали танки та бтр-и у селян-трактористіа... впевнений на 146%, що без фіксування в документації, - тепер добре зароблять баблішка!
показати весь коментар
01.04.2022 17:09 Відповісти
+8
За Су30См и Су35 можно и 5 млн было сделать, но и такая сумма для кацапов будет сказочной, тупо долларовый миллионер, это не 7 лямов деревянных которые никогда не выплатят
показати весь коментар
01.04.2022 17:10 Відповісти

Завантаження...