5639 відвідувачів онлайн
15 592 85

П’ять станцій київського метро хочуть переіменувати через зв’язок назв з РФ

метро,київ,арсенальна

Про це він написав у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Наші люди укриваються на "Дружби народів", поки ця так звана "дружба народів" вбиває їхніх земляків, сусідів, родичів та нищить нашу країну. Такого не може бути. "Площа Льва Толстого", "Берестейська", "Мінська", "Героїв Дніпра" - туди ж!", - зазначив Брагінський.

Він переконаний, що "профільна комісія з питань найменувань спільно з громадськістю обере достойні назви та увічнить наших героїв".

П’ять станцій київського метро хочуть переіменувати через зв’язок назв з РФ 01

Топ коментарі
+22
Маріупольська, Чернобаївська,Героїв Крут,Пл.Степана Бандери!!!
показати весь коментар
08.04.2022 12:45 Відповісти
+21
а дєрьмака з татаровим звільнити не хочуть, рузький альфабанк хай і далі працює?
показати весь коментар
08.04.2022 12:35 Відповісти
+17
Берестейська хай нагадує про колись українську Берестейщину яку сралін в 1939 році передав білорусам, замість того щоб повернути українцям, чия вона і була з часів Галицько-Волинських князів - і до 1919 року.

Але ще ж не пізно- Білорусь як сателіт агресора має чимось виплатити репарації
показати весь коментар
08.04.2022 12:47 Відповісти

Завантаження...