7822 відвідувача онлайн

Війська Азербайджану увійшли в місто Лачин, яке майже 30 років контролювала Вірменія

лачин

Азербайджанські військові зайшли в місто Лачин.

Про це у Twitter повідомив президент Азербайджану Ільхам Алієв, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні, 26 серпня, ми, азербайджанці, повернулися в місто Лачин. Азербайджанська армія розмістилася в Лачині. Села Забух і Сус були взяті під контроль. Вітаю всіх людей Лачина і Азербайджану з цією подією", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, місто Лачин з 1992 року перебувало на підконтрольній Вірменії території.

Топ коментарі
+59
МОИ ПОЗДРАВЛЕНИЯ АЗЕРБАЙДЖАНУ!
показати весь коментар
26.08.2022 13:30 Відповісти
+46
ми допомогли, волею-неволею,
якби Мордор не ув'язнув в Україні, ординці так просто би не пішли,
вони акумулюють ресурси на Україну
показати весь коментар
26.08.2022 13:30 Відповісти
+40
Где-то далеко на юге хихикает Єрдоган..
показати весь коментар
26.08.2022 13:29 Відповісти

Завантаження...