Війська Азербайджану увійшли в місто Лачин, яке майже 30 років контролювала Вірменія

Азербайджанські військові зайшли в місто Лачин.
Про це у Twitter повідомив президент Азербайджану Ільхам Алієв, інформує Цензор.НЕТ.
"Сьогодні, 26 серпня, ми, азербайджанці, повернулися в місто Лачин. Азербайджанська армія розмістилася в Лачині. Села Забух і Сус були взяті під контроль. Вітаю всіх людей Лачина і Азербайджану з цією подією", - йдеться в повідомленні.
Зазначимо, місто Лачин з 1992 року перебувало на підконтрольній Вірменії території.
якби Мордор не ув'язнув в Україні, ординці так просто би не пішли,
вони акумулюють ресурси на Україну