8658 відвідувачів онлайн
20 120 47

Загострення в Нагірному Карабаху: Вірменія хоче розширити мандат російських "миротворців"

карабах,нагірний

Події в Нагірному Карабаху викликали у вірменського громадськості низку питань до російського військового контингенту, розташованого в регіоні.

Про це прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян сказав на засіданні уряду, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на News.am.

Він назвав присутність російських "миротворців" ключовим фактором забезпечення безпеки карабахських вірменів.

"Але низка подій, що відбулися в Нагірному Карабаху з листопада 2020 року, у тому числі події останніх днів, викликали у вірменської громадськості питання щодо змісту та характеру миротворчої операції у Нагірному Карабаху", - сказав Пашинян.

Він наголосив, що вкрай необхідним стає коригування деталей "миротворчої операції" в Нагірному Карабаху.

"І необхідність була від початку. Але цьому перешкоджав Азербайджан, відмовляючись підписувати мандат миротворчого контингенту, тоді як Вірменія підписала. Очікуємо, що підписаний у двосторонньому форматі цей мандат діятиме у повному форматі", - сказав Нікол Пашинян.

Він сказав, що для повної реалізації "миротворчого мандату" достатньо підписів Єревана та Москви. І запропонував вжити заходів для міжнародного затвердження цього мандату або наділити "миротворців" "ширшим міжнародним мандатом".

Нагадаємо, міністерство оборони Азербайджану в середу ввечері підтвердило наступальну операцію в районі Нагірного Карабаху, в результаті якої війська змогли зайняти кілька висот.

За даними "міністерства оборони" невизнаної Нагірно-Карабаської республіки, азербайджанські підрозділи "застосували ударні безпілотники, внаслідок чого смертельно поранено одного військовослужбовця". Пізніше там повідомили про поранення ще вісьмох.

Євросоюз закликав до негайного припинення бойових дій у Нагірному Карабаху та повернення сторін до переговорів. Держдеп США закликав негайно знизити напруженість у регіоні.

Топ коментарі
+32
карабах отжимала не армения, это сделали кацапы ... ну а пока существует хоть один кацап, никто в мире жить спокойно не будет !
показати весь коментар
04.08.2022 14:13 Відповісти
+22
мандати,Пашинян
показати весь коментар
04.08.2022 14:03 Відповісти
+18
Давно пора там все эти мандаты сменить. Отдать тот Карабах, открыть границы и жить спокойно.
показати весь коментар
04.08.2022 14:00 Відповісти

Завантаження...