Окупанти дронами-камікадзе "Shahed-136" атакували Ладижинську ТЕС, - Вінницька ОВА

Про це повідомив глава Вінницької ОВА Сергій Борзов, передає Цензор.НЕТ.
"Здійснена атака на Ладижинську ТЕС. 2 дрони-камікадзе "Shahed-136".
Усі служби працюють.
Дотримуйтесь заходів безпеки під час повітряної тривоги!" - йдеться в повідомленні.
@JaWernulsa
·
59 хв
Вы сейчас сами видите какие укрепрайоны орки отгрохали буквально за месяц.И нашим ВСУ приходиться пошагово отбивать каждый метр ложа свои жизни. Представьте!!! Ху..ло почти пол года стагивал войска к Украине и какакие бы мы укрепрайоны построили, если бы не #ублюдки на #Банковой?
https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/pfbid0336oC2iEyNGGgzXQs7EZFwE3kPPkpQBo3degqkrciZfSvxpWGpmHU573LednP8bb7l?__cft__[0]=AZXAfDFFhJCvPL2h22wJNSQsI3VKGF5JqZ-Enb03E3BVSktTFm1kxilvxQZ7NhMXuqCL6knUrCcPOITxKa7EJYp6Rq2uYQvLnGN1P_A755OAKNk94ol96IGgV2715aI5wzbet9_QMRL4bz660fP9bgWe&__tn__=%2CO%2CP-R 6 год ·
Україні потрібно лобіювати «безпольотну зону», скоординувати на це громадську думку, акції протесту, зараз це буде особливо сильно чутно, тиск може спрацювати. Ні, нам не треба щоб замість нас воювали натівці - нам треба набагато більше систем протиповітряної оборони. У нас низька щильність систем ППО, тому побудувати надійну об'єктиву оборону ми не маємо можливості. Саме тому атака силами в 150 повітряних цілей прорвала оборону в усіх містах.
Краіни НАТО нам дають новітні зенітно-ракетні системи NASAMS та IRIS-T. Але наразі заплановано загалом до 13 таких систем, причому поставки будуть йти повільно.
Але у нас нема часу чекати, нас треба посилення зараз. Настав час для США надати нам зенітно-ракетні системи Patriot та Avenger. На озброєнні армії США близько 500 систем Patriot, і ще близько 300 систем першої модифікації знаходиться на збереженні. Це далекобійні ракети, більш ефективні ніж радянські С-300. Вони нам потрібні, хоч старих модифікацій, бо нам треба зараз створити кільце ЗРС навколо ключових міст для боротьби з достатньо простими цілями - російськими бомбардувальниками, штурмовиками та крилатими ракетами. Все у це є у Америки, і США мають можливість поставити 10-20 Patriot хоча б передостанньої модифікації SM2 із складу ЗС США та ще 20-30 систем першої модифікації з баз зберігання після ремонту. Все це без будь-яких втрат боєздатності своєї армії.
. Patriot може вражати також балістичні ракети, тобто кілька таких комплексів могли б захистити хоча б ключові міста.
Також на озброєнні армії США знаходиться понад 1000 зенітно-ракетних систем малого радіусу діі Avenger. Це машини на шасі всюдихода Humvee, на яких змонтований модуль з ракетами Stinger та радаром управління вогнем. Наявність радару дозволяє різко збільшити ефективність Stinger та дозволяє гарантовано збивати цілі групи крилатих ракет та безпілотників. У США таких машин багато, і якщо наші друзі нас щиро співчувають, то краще за все це зробити передавши в ЗСУ як мінімум сто систем Avenger.
Ну і звичайно, ЗСУ гостро потребують постачання винищувачів F-16 з далекобійними ракетами AMRAAM та керованими бомбами JDAM, з підвіскою ******** прицільних комплексів та комплексів РЕБ. Це дозволило б бити російську авіацію та завдавати удари по наземним цілям з безпечної відстані. Хоча б одна ескадрилья в 12-16 F-16 могла значно посилити безпольотну зону над Україною.
Дайте нас зброю закрити небо, ми збудуємо безпольотну зону самі.