11297 відвідувачів онлайн
2 575 21

Школярам Бердянська педагоги-зрадники пропонують писати заяви на відмову від вивчення української мови та літератури, - Федоров

школа,окупанти,окупація

Про це повідомив мер тимчасово окупованого Мелітополя Іван Федоров, інформує Цензор.НЕТ.

"Рашисти взялися за деукраїнізацію тимчасово окупованих територій. Окупанти вчергове піймалися на власній брехні. Школярам Бердянська педагоги-зрадники вже пропонують писати заяви на відмову від вивчення української мови та літератури. Не за горами такі ж заяви і від мелітопольських колаборантів", - йдеться в повідомленні.

За словами Федорова, всі обіцянки "гауляйтерів про те, що діти на окупованих зможуть вивчати рідну мову, очікувано виявилися брехнею".

Топ коментарі
+21
Я категорично проти вживання слова «деукраїнізація»!
Із нього випливає припущення про те, що в Бердянську мешкало російськомовне населення, яке було "українізоване". І от тепер рашисти та колаборанти повертають Бердянськ до "нормального" стану... Це маніпуляція родом з того ж словника новоязу, що і "демілітаризація" і "денацифікація".
Насправді ж все було навпаки: населення східної, південної і центральної України піддавалось століттям русифікації.

Давайте говорити правильно: Російські загарбники на тимчасово окупованих територіях взялися за русифікацію.
показати весь коментар
25.10.2022 13:17 Відповісти
+12
саме цікаве що найбільше зрадників серед однопартійців та прихильників:
1. місце жопоблок з тими все зрозуміло - колоборанти і 5 колона кацапії
2. патрія зе - теперішня партія влади в Україні !!! саме однопарційці і прихильники зе за декілька днів здали під окупрацію кацапам Херсон, Мелітополь, тощо ...
показати весь коментар
25.10.2022 13:06 Відповісти
+9
що значить добровільно? Поїдьте «покачайте» там права. Про омбудсмена це жарт?
показати весь коментар
25.10.2022 13:02 Відповісти

Завантаження...