5452 відвідувача онлайн
10 307 43

Просимо українців, які виїхали за кордон, не повертатись додому на зиму, мережі можуть не витримати, - Верещук

біженці,європа,іспанія

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Букви.

За її словами, ті, у кого є можливість й надалі перебувати за кордоном, – нехай перезимують там.

"Буду просити не повертатися, нам треба пережити зиму. На жаль, мережі не витримають, ви бачите, що робить Росія", - наголосила Верещук.

Вона додала, що, звичайно, хотіла б, аби вже навесні українці повернулись та спільно відновлювали Харківщину, Херсонщину й інші українські населені пункти.

"Наші діти повинні жити і навчатися тут, але поки що утримаймось, тому що розуміємо, що ситуація погіршуватиметься, і зиму треба вижити. Переживемо зиму, а далі будемо думати про все решта", - сказала віцепрем'єрка.

Верещук наголосила, що повернення в Україну зараз означатиме знову наразити на небезпеку себе, своїх дітей та вразливих родичів.

Топ коментарі
+40
Ви чуєте запах лайна? Це знову верещучка відкрила свого гівняного рота!
показати весь коментар
25.10.2022 13:58 Відповісти
+29
Чим більше слідкую за новинами останні 3.5 років, тим більше переконуюся у тому, що в Zeкоманді існує якесь внутрішнє змагання - хто зробить найдовобойобнішу заяву.
показати весь коментар
25.10.2022 14:01 Відповісти
+23
Більшої дурні не могла сказати. А які мережі так і не обозначила. може каналізаційні.
показати весь коментар
25.10.2022 13:56 Відповісти

Завантаження...