7706 відвідувачів онлайн

Українці у рамках обов’язкової евакуації отримують 2200 гривень

верещук

Про це розповіла віце-прем'єр-міністр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, повідомляє Цензор НЕТ із посиланням на Урядовий портал

"Люди, які виїжджають у рамках обов’язкової евакуації з Донеччини, отримують кеш-підтримку від Уряду в сумі 2200 грн на людину, незалежно від віку та кількості членів родини. Ці гроші надаються одразу по прибуттю. Також Уряд гарантує виплату допомоги ВПО на проживання: щомісяця 2 тис. грн для дорослих та 3 тис. грн для дітей чи осіб з інвалідністю. Долучаються й міжнародні гуманітарні організації зі своїми благодійними програмами допомоги", – розповіла Верещук.

Вона нагадала, що прихисток евакуйованим з Донеччини забезпечують опорні регіони, які чекають на переселенців протягом декількох місяців.

Зокрема, Кіровоградщина: вона вже прийняла понад 30 тисяч ВПО. На черзі – Полтавщина. У цьому регіоні також розгорнуті місця компактного проживання для переселенців.

Топ коментарі
+24
2200? Дали б вже 2300 ,щоб люди нівчому собі невідмовляли.
показати весь коментар
19.10.2022 17:32 Відповісти
+20
А можно, пожалуйста, озвучить ещё несколько вещей?
1. ЗП самой Верещук в месяц
2. Обосновать разницу между ЗП Верещук и суммой поддержки
3. Обозначить продуктовую корзину которую можно приобрести на данную сумму
4. Объяснить кто, мать вашу, такая эта самая Верещук, что её пихают где не попадя, и объяснить наконец народу почему эта дармоедка всё ещё получает свою зарплату в условиях военного положения!
показати весь коментар
19.10.2022 17:35 Відповісти
+10
питання до мосiйчучки: це повний т.з. "борщовий набiр", чи тiльки половина?
показати весь коментар
19.10.2022 17:40 Відповісти

Завантаження...