Україна цього року не отримає від ЄС фінальні 3 млрд євро з пакета макрофіну на 9 млрд, - Йозвяк

Про це повідомляє з посиланням на свої джерела кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк, передає Цензор.НЕТ.
"Після того як дипломати країн-членів ЄС вчора обговорили майбутнє фінансування України, вже зрозуміло, що фінальні 3 млрд євро з пакета на 9 мільярдів, який обіцяли Україні у 2022 році, не будуть виплачені у цьому році", - повідомив Йозвяк.
Наприкінці жовтня міністр фінансів Сергій Марченко казав про те, що Україна очікує транш на 2,5 млрд євро у листопаді та ще пів мільярда - у грудні, після чого сума отриманих коштів з 9-мільярдного пакета досягне 6 млрд. Він зазначав тоді, що з приводу решти 3 млрд у Євросоюзі ще тривають дебати щодо формату надання і Україна намагається переконати партнерів, що ці кошти потрібні.
Топ коментарі
+25 Rostyslav Komarnytsky
показати весь коментар
04.11.2022 18:04 Відповісти Посилання +18 jklpqrs
показати весь коментар
04.11.2022 17:54 Відповісти Посилання +16 CrossFirenko
показати весь коментар
04.11.2022 18:06 Відповісти Посилання