11236 відвідувачів онлайн

Україна цього року не отримає від ЄС фінальні 3 млрд євро з пакета макрофіну на 9 млрд, - Йозвяк

євро

Про це повідомляє з посиланням на свої джерела кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк, передає Цензор.НЕТ.

"Після того як дипломати країн-членів ЄС вчора обговорили майбутнє фінансування України, вже зрозуміло, що фінальні 3 млрд євро з пакета на 9 мільярдів, який обіцяли Україні у 2022 році, не будуть виплачені у цьому році", - повідомив Йозвяк.

Наприкінці жовтня міністр фінансів Сергій Марченко казав про те, що Україна очікує транш на 2,5 млрд євро у листопаді та ще пів мільярда - у грудні, після чого сума отриманих коштів з 9-мільярдного пакета досягне 6 млрд. Він зазначав тоді, що з приводу решти 3 млрд у Євросоюзі ще тривають дебати щодо формату надання і Україна намагається переконати партнерів, що ці кошти потрібні.

Топ коментарі
+25
Дайте, вгадаю причину. 🤔 Що такесталося днями і чому Україна переконує, що ця гроші їй потрібні, а європейці не вірять? Аааа! Голосування у Раді за б'юджет, де знову бабло на дороги і єдиний телемарафон і протизаконне рішення Кабміну стосовно голови "Нафтогазу"! Вгадав? 😊
показати весь коментар
04.11.2022 18:04 Відповісти
+18
А если не поймут, асфальтом, гадов, асфальтом. Если и это не поможет, тогда в асфальт. Может оставшиеся за пределами асфальта будут более сговорчивы...
показати весь коментар
04.11.2022 17:54 Відповісти
+16
Чогось їм не зайшли такі суми на "Велике крадівництво-2" та зельоний піар на єдиних СМІ за державні кошти.
показати весь коментар
04.11.2022 18:06 Відповісти

Завантаження...