Унаслідок нічної атаки дронами частково зруйновано адмінбудівлю у Голосіївському районі Києва, - КМВА

Унаслідок атаки БПЛА типу "Shahed" вночі у столиці було частково зруйновано адміністративну будівлю у Голосіївському районі.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Київська міська військова адміністрація в телеграм-каналі.
"Один із баражуючих боєприпасів "Shahed" влучив в адміністративну будівлю в Голосіївському районі столиці, внаслідок чого будівлю було частково зруйновано, а в житловому будинку поряд пошкодження вікон", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що інформації про постраждалих наразі немає. Дані уточнюються.
Загалом у повітряному просторі Києва було зафіксовано 5 дронів.
"Сили ППО здійснили вогневе ураження всіх цілей", - зазначили у КМВА.
Знайдіть технічне рішення щодо GPS
++++ перекодування над територією України, внесення похибки тощо
Якщо тобі на все пофіг окрім своїх вікон то все зрозуміло..