9928 відвідувачів онлайн

Унаслідок нічної атаки дронами частково зруйновано адмінбудівлю у Голосіївському районі Києва, - КМВА

дрон,збили

Унаслідок атаки БПЛА типу "Shahed" вночі у столиці було частково зруйновано адміністративну будівлю у Голосіївському районі.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Київська міська військова адміністрація в телеграм-каналі.

"Один із баражуючих боєприпасів "Shahed" влучив в адміністративну будівлю в Голосіївському районі столиці, внаслідок чого будівлю було частково зруйновано, а в житловому будинку поряд пошкодження вікон", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що інформації про постраждалих наразі немає. Дані уточнюються.

Загалом у повітряному просторі Києва було зафіксовано 5 дронів.

"Сили ППО здійснили вогневе ураження всіх цілей", - зазначили у КМВА.

Топ коментарі
+6
Ти дуб чи провокатор? Те що збивають кудись падає і не виключено, що на твою макітру впаде!
показати весь коментар
30.12.2022 09:39 Відповісти
+3
На рахунок Шахедів і їх системи позиціонування

Знайдіть технічне рішення щодо GPS

++++ перекодування над територією України, внесення похибки тощо
показати весь коментар
30.12.2022 08:10 Відповісти
+2
Звісно відшкодують, береш пишеш претензію на ім,я *****, потім їдеш до Бахмута і вручаєш першій свинособаці яка потрапить на очі, не факт що передадуть але...
Якщо тобі на все пофіг окрім своїх вікон то все зрозуміло..
показати весь коментар
30.12.2022 08:10 Відповісти

Завантаження...