9928 відвідувачів онлайн
70 786 241

Німецька розвідка стурбована щоденними "тризначними" втратами України у боях за Бахмут, - Spiegel

бахмут

Німецька Федеральна служба розвідки (BND) стурбована високими втратами української армії в боях за місто Бахмут.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП, про це повідомляє видання Spiegel.

Як йдеться у публікації, BND на секретному засіданні цього тижня повідомила депутатам в Бундестазі, що наразі українська армія щодня втрачає тризначну кількість солдатів у боях з російськими окупантами.

"На фронті під Бахмутом українці наразі зазнають величезних втрат, у брифінгу BND йшлося про тризначні цифри загиблих за день. Падіння Бахмута, згідно з аналізом, мало б наслідки для всієї лінії української оборони. Росія, мовляв, зараз кидає солдатів, як гарматне м'ясо, оскільки втрати там не відіграють для неї жодної ролі", - зазначає видання.

Топ коментарі
+131
Ви головне з танками не поспішайте...
показати весь коментар
20.01.2023 16:16 Відповісти
+48
Ми знаэмо про це і без вас, і щоб цих втрат було менще дайте нам довбаню броню уже!
показати весь коментар
20.01.2023 16:17 Відповісти
+44
Чому Ви пристали до німців з танками? Вони записані в нашій Конституції, що мають дбати про нашу оборону? Хто три роки не поставив в строй жодного відремонтованого танка, яких на складах стоїть тисячі? Чому 5-й Президент, ну той, що "барига" цим питанням займався і поставив в строй більше 700 танків, серед якиїх і Т-80 і т-64 "Булати, а не "барига" готувався до війни по Буковелях, Трускавцях, Оманах і до нього жодного питання?
показати весь коментар
20.01.2023 16:49 Відповісти

Завантаження...