Німецька розвідка стурбована щоденними "тризначними" втратами України у боях за Бахмут, - Spiegel

Німецька Федеральна служба розвідки (BND) стурбована високими втратами української армії в боях за місто Бахмут.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП, про це повідомляє видання Spiegel.
Як йдеться у публікації, BND на секретному засіданні цього тижня повідомила депутатам в Бундестазі, що наразі українська армія щодня втрачає тризначну кількість солдатів у боях з російськими окупантами.
"На фронті під Бахмутом українці наразі зазнають величезних втрат, у брифінгу BND йшлося про тризначні цифри загиблих за день. Падіння Бахмута, згідно з аналізом, мало б наслідки для всієї лінії української оборони. Росія, мовляв, зараз кидає солдатів, як гарматне м'ясо, оскільки втрати там не відіграють для неї жодної ролі", - зазначає видання.
Топ коментарі
+131 Mykola Trofimenko #544375
показати весь коментар
20.01.2023 16:16 Відповісти Посилання +48 Вадим Думи
показати весь коментар
20.01.2023 16:17 Відповісти Посилання +44 Анатолий К #427424
показати весь коментар
20.01.2023 16:49 Відповісти Посилання