5491 відвідувач онлайн
30 698 188

"Повернути військовим 30 тис. грн!", - петиція до Президента швидко набрала необхідні 25 тис. голосів

гроші,зсу,виплати

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Наразі петицію вже підписали 26,1 тис. осіб.

"Прошу повернути військовослужбовцям премію 30 000 грн! Знайшли на чому економити! Депутатам збільшуєте заробітню, а військовим зменшуєте ??! Де логіка? Ми чекаємо нової масованої агресії з боку Росії і водночас урізаємо виплати військовим? Ми просимо Захід про зброю та техніку, а в цей же час перетрушуємо гаманці захисників країни?

Петиція на сайті президента про підвищення премій військовим (зі 100 тисяч до 150 тисяч, з 30 до 50 тисяч) за рахунок відміни та зняття надбавок народним депутатам заручається підписами 28 тисяч українців, і Володимир Зеленський дає розпорядження пропрацювати таку можливість, але Уряд ухвалює діаметрально протилежне рішення – багатьом знизити розмір премії або взагалі її відмінити.

Не можна залазити в кишені тих, від кого сьогодні залежить, чи вдасться втримати державу. Владі потрібно вже навчитись прораховувати свої дії та рішення на декілька кроків вперед", - зазначила авторка петиції Віра Русіна.

Топ коментарі
+57
Тепер давайте створимо петицію повернути 50 млн із тєлєшоу кравець на телеаналі дом до державного бюджету.
показати весь коментар
03.02.2023 13:53 Відповісти
+40
Тоді я не зможу будувати дороги.
показати весь коментар
03.02.2023 13:53 Відповісти
+32
Судячи з того що зарплати добавили суддям та прокурорам і мєнтам --- то на цю братію розраховує влада а не на ЗСУ
показати весь коментар
03.02.2023 13:54 Відповісти

Завантаження...