10488 відвідувачів онлайн
4 385 23

Кожен шостий мешканець Львівщини є переселенцем, - Верещук

верещук

Про це повідомила у своєму телеграм-каналі віцепрем’єрка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, передає Цензор.НЕТ.

"На Львівщині близько півмільйона внутрішніх переселенців, тобто кожен шостий мешканець області. Багато ВПО проживають не тільки в громадах, а й у численних шелтерах. Крім того, через область іде великий транзит українців до Європи та назад, додому - в Україну. Словом, навантаження на область велике. Але, вони справляються, і роблять це добре. Тому дякую очільнику Львівщини Максиму Козицькому та його команді", - розповіла Верещук.

Топ коментарі
+17
ця пані вирішила про себе нагадати!
а мала би давати покази, хто розміновув чонгар та шатли запускав до криму
огидні потвори
показати весь коментар
04.02.2023 23:05 Відповісти
+9
бачив, багато ходять з телефонами в руках.орієнтуються по Гуглмапс...навіть на базар,жіночка йшла з дітьми по GPS навігації....мабуть не хочуть розмовляти з місцевими, а переселенців відразу видно..
показати весь коментар
04.02.2023 23:07 Відповісти
+7
там половина приїхали просто кави випити!!!! І далі - на Польщу"!!!
показати весь коментар
04.02.2023 23:02 Відповісти

Завантаження...