6994 відвідувача онлайн
3 709 32

Повісток у "Дії" не буде, - Федоров

дія

Як інформує Цензор.НЕТ, про це очільник Мінцифри Михайло Федоров розповів у інтерв'ю РБК-Україна.

"Є ще багато проблем, які потрібно вирішити, і я вважаю, що цими проблемами треба займатися. Тому повісток в "Дії" не буде, а над іншими сервісами (для військових. - Ред.) бувають різні обговорення, але нічого немає в роботі", - сказав міністр.

За його словами, зараз Мінцифри та Міноборони пропрацьовують цифрове посвідчення ветерана і можливість отримувати сервіси онлайн для ветеранів.

Ще один проєкт, який стосується військової сфери - трансформація військово-лікарських комісій (ВЛК).

"Це комісії, через які проходять ветерани, які отримали поранення на полі бою. І зараз там є нелюдська бюрократія, так не можна ставитися до ветеранів. Тому ми допомагаємо цифровізуати цей напрямок, впровадити медичні електронні системи в госпіталях", - пояснив Федоров.

Зараз, як зазначив міністр, йде активна робота, щоб у проєкті по ВЛК досягти швидкого результату в найближчі пів року.

Топ коментарі
+6
якщо кажуть, що у Дії повісток не буде, значить, скоро будуть
показати весь коментар
13.02.2023 09:42 Відповісти
+5
показати весь коментар
13.02.2023 09:24 Відповісти
+3
показати весь коментар
13.02.2023 09:47 Відповісти

Завантаження...