4625 відвідувачів онлайн
4 175 21

Правління Асоціації міст України оприлюднило звернення до Президента: Заради Перемоги всі мають об’єднатися

асоціація

Про це повідомляє сайт АМУ, інформує Цензор.НЕТ.

"Впевнені, що спільними зусиллями ми подолаємо не тільки зовнішнього ворога, але й зможемо вирішити всі актуальні завдання для розбудови успішної демократичної України", - зазначено у зверненні.

Представники понад 1000 громад з усіх областей України визначили групи питань, які потребують об'єднання для вирішення:

- спрощення роботи органів місцевого самоврядування в частині антимонопольного регулювання;

- виконання зобов’язань органів державної влади щодо стримування тарифів на тепло- та водопостачання;

- створення умов для забезпечення громад власними надходженнями від місцевих податків і зборів;

- усунення перешкод у міжнародному співробітництві українських громад з іноземними партнерами;

- встановлення світових норм регулювання містобудівної діяльності;

- забезпечення прозорості відносин та розподілу повноважень військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

Правління Асоціаціі міст України зазначило, що державна влада та представники органів місцевого самоврядування маюсь досвід спільної роботи, зокрема, в децентралізації, адміністративно-територіальній реформі, стриманні тарифів. Також разом зупинили та почали гнати з нашої землі агресора, зазначили в АМУ.

Топ коментарі
+17
Так ЗЕ (читай дєрьмак) і об'єднує усіх навколо себе:і ОПЗЖ, і олігархів, і хабарників, і просто злочинців, і аферистів, і ****@болів, і дурників різного штибу...
А інтелігентні, розумні та освічені люди чомусь об'єднуються навколо ЗСУ та волонтерів...
Дивина якась!
показати весь коментар
03.03.2023 21:32 Відповісти
+11
Ні, так не піде. Усі мають об'єднатися навколо єрмачні, та стати адептами культу особистості Зеленського.
показати весь коментар
03.03.2023 21:24 Відповісти
+8
Наївне звернення. Зелені тупо гребують все під себе, щоб максимально накрастися на майбутньому великому відбудівництві. Якщо не вдасться нормально змінити владу, нас чекатимуть важкі часи зневіри і чорної корупції.
показати весь коментар
03.03.2023 21:42 Відповісти

Завантаження...