Правління Асоціації міст України оприлюднило звернення до Президента: Заради Перемоги всі мають об’єднатися

Про це повідомляє сайт АМУ, інформує Цензор.НЕТ.
"Впевнені, що спільними зусиллями ми подолаємо не тільки зовнішнього ворога, але й зможемо вирішити всі актуальні завдання для розбудови успішної демократичної України", - зазначено у зверненні.
Представники понад 1000 громад з усіх областей України визначили групи питань, які потребують об'єднання для вирішення:
- спрощення роботи органів місцевого самоврядування в частині антимонопольного регулювання;
- виконання зобов’язань органів державної влади щодо стримування тарифів на тепло- та водопостачання;
- створення умов для забезпечення громад власними надходженнями від місцевих податків і зборів;
- усунення перешкод у міжнародному співробітництві українських громад з іноземними партнерами;
- встановлення світових норм регулювання містобудівної діяльності;
- забезпечення прозорості відносин та розподілу повноважень військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування.
Правління Асоціаціі міст України зазначило, що державна влада та представники органів місцевого самоврядування маюсь досвід спільної роботи, зокрема, в децентралізації, адміністративно-територіальній реформі, стриманні тарифів. Також разом зупинили та почали гнати з нашої землі агресора, зазначили в АМУ.
А інтелігентні, розумні та освічені люди чомусь об'єднуються навколо ЗСУ та волонтерів...
Дивина якась!