У мережі оприлюднили супутникові знімки зруйнованого Бахмуту. ФОТОрепортаж
Американська компанія Maxar Technologies показала, як виглядає зараз Бахмут – одна з найгарячіших точок на фронті.
Як інформує Цензор.НЕТ, знімки компанія оприлюднила у твіттері.
Опубліковано чотири фото, на яких можна побачити масштаби серйозних руйнувань, яких завдано місту.
Огляд міста
Горять будівлі
Пошкоджений залізничний міст
Зруйновані будівлі




Спутник передали в использование ГРУ !!!
Или вы считаете, что спутник должен был транслировать снимки в режиме он-лайн ?
П.С.
Все, кто возбуждается от "Спутника Притулы" может организовать и собрать деньги для спутника имени себя.
Например, спутник - Ольги Пелле, Зюзькина, Кан-кака и т.п.
Вперёд !