Путін втрачає контроль над російським інформпростором, у Кремлі точиться внутрішня боротьба - ISW

Між ключовими членами найближчого оточення російського диктатора Володимира Путіна відбувається внутрішнє протистояння.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інститут вивчення війни (ISW).
Аналітики нагадують, що речниця міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що "Кремль не може повторити сталінський підхід до створення сучасного аналога радянського інформбюро для централізованого контролю над внутрішнім інформаційним простором через боротьбу між невизначеними "елітами".
У звіті вказується, що слова Захарової підтверджують попередні оцінки стосовно погіршення динаміки кремлівського режиму та контролю над російським інфорпростором, а також дають зрозуміти:
- що в Кремлі точиться боротьба між ключовими членами найближчого оточення Путіна;
- що з часом Путін значною мірою поступився російським інформаційним простором різноманітним квазінезалежним акторам;
- що Путін, очевидно, не в змозі вжити рішучих заходів для відновлення контролю над російським інформаційним простором.
Путін втрачає контроль за внутрішнім російським інформпростором.
Просто через свою некомпетенцію.
Він та його найближче оточення, так звані "лейтенанти брежнєвського часу", не розуміють і не приймають ******** інформтехнологій. Перше, що йому спадає на думку - "Заборонити!", за аналогією з глушінням "голосів" у 70-ті. Але якщо і тоді "голоси" пробивалися, то що говорити про сьогоднішній інтернет. Вони той інтернет хочуть заборонити, а це все одно, що ганчірками затикати дірки в будинку під час повені. Не тут, то там проб'ється.
Його ручні засоби масової інформації видають на екрані "успіх", а інші джерела показують повний провал. Ось і путін розводить руки - розуміє, що й тут програв, а зробити нічого не може. 21-е століття знову б'є століття 20-е
Та перебийте один одного. Першого заваліть ********. І буде чистий спокій.