У Китаї новий міністр оборони Лі Шанфу. Він співпрацював з РФ та перебуває під санкціями США

Міністром оборони Китаю призначений Лі Шанфу. Він з 2018 року перебуває під санкціями США за те, що купив у "Рособоронекспорту" бойові літаки та обладнання.
Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на РБК-Україна.
Призначення 65-річного генерала затвердили Всекитайські збори народних представників.
Лі Шанфу перебуває під санкціями США з 2018 року через закупівлю бойових літаків і обладнання у головного російського експортера озброєнь компанії "Рособоронекспорт".
Державний департамент Сполучених Штатів запровадив широкомасштабні обмеження проти російських юридичних осіб і Лі, щоб "покласти на РФ витрати у відповідь на її втручання в американський виборчий процес, розв'язання війни на сході України та іншу зловмисну діяльність".
Санкції включають заборону на операції з іноземною валютою під юрисдикцією США, заборону на операції з фінансовою системою Сполучених Штатів, а також блокування всього майна на території США і заборону на отримання візи.
Bloomberg припускає, що це призначення може створити потенційно незручну ситуацію, якщо Лі Шанфу коли-небудь зустрінеться з главою Пентагону Ллойдом Остіном.
Колишній антимайданівець.
Може ви його шанувальник ?
Розбійник який плохо чує
@KVQuarantine
·
11 год
Амністований мусор мокрушник Золкін на службі в СБУ-це новий рівень. Яких вам ще реформ..