7975 відвідувачів онлайн
5 638 39

Учасники Євробачення від України TVORCHI побоюються, що їх не випустять за кордон

tvorchy

Участь у промозаходах перед Євробаченням та виступ колективу наступного тижня в Найробі опинилися під загрозою.

Про це TVORCHI пишуть в інстаграмі, повідомляє Цензор.НЕТ.

Вони нагадали, що залучили завдяки благодійним концертам мільйони доларів на військову амуніцію, автівки, медичне обладнання, речі першої необхідності для переселенців.

Але сьогодні, за словами TVORCHI, робота всіх артистів опинилася під загрозою через "митців"-зрадників, які виїхали та не повернулися в Україну.

"Під питанням наш виступ у місті Найробі наступного тижня, куди USAID запросив нас виступити на відкритті муралу в рамках проєкту "Стіна" та повпливати там на рівень антиукраїнської пропаганди.

Під питанням наша участь у всіх промозаходах перед "Євробаченням" та можливість представити свою країну і творчість там найкращим чином", - йдеться у дописі.

TVORCHI зазначили, що сподіваються: справедливість візьме гору, зрадники будуть покарані, а їм дадуть можливість працювати на благо країни та на бренд України.

Нагадаємо, раніше стендапер Андрій Щегель розповів, що втік з України, виїхавши за квотою Мінкульту для артистів. Після цього міністерство ініціювало запровадження жорсткішого порядку отримання дозволів на тимчасовий виїзд за кордон чоловіків призовного віку. Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що на найближчому засіданні Ставки верховного головнокомандувача розглянуть питання дозволів для виїзду за кордон чоловікам призовного віку.

Топ коментарі
+18
Жодних проблем: головне заспівати оду нашому президентові і все ок!
А якщо додати, що без сприяння ОП, конкурсу Євробачення, взагалі б не було, то гарантовано випустять!
показати весь коментар
12.03.2023 13:25 Відповісти
+16
зелені випускають лише своїх
показати весь коментар
12.03.2023 13:31 Відповісти
+14
Ахахаха це все настільки дико звучить, що аж не віриться в який махровий тоталітаризм ми скотилися всього-навсього за ОДИН рік! Чуваки наповному серйозі просять покарати артиста який посмів не повернутися в Україну і умоляють їх випустити на концерт, все як в довбаному совку і це відбувається в центрі Європи в 21 столітті. Це просто прекрасний есперимент який твориться прямо на наших очах, раніше важко було повірити як людей колись перетворювали в безправну масу, а виявляється все дуже просто. Важко навіть уявити, що буде через 5 років, ясно одне - при правильному підході та сприятливій обстановці можна доволі швидко перетворити групу людей на безправну худобу, все по по завітам Оруелла.
показати весь коментар
12.03.2023 13:50 Відповісти

Завантаження...