10501 відвідувач онлайн
17 600 134

Росія скликає Радбез ООН для обговорення "русофобії", яка заважає вирішенню "української кризи"

небензя

14 березня РФ скликає засідання Ради Безпеки ООН для обговорення "русофобії як чинника, що перешкоджає пошукові довгострокових і стійких рішень української кризи".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Представники російської делегації заявили, що порушуватимуть питання "русофобії" не лише в Україні, а й на Заході.

Засідання розпочнеться о 10:00 за східноамериканським часом (о 16:00 за Києвом). Очікується виступ української делегації.

Топ коментарі
+46
УкраінА на том Радбезе нехай покаже відео поховань по усій Україні і запитае Радбез КОЛИ БУДЕ ТРИБУНАЛ ПО ЗЛОЧИНАМ РАШИ
показати весь коментар
13.03.2023 23:52 Відповісти
+45
А що так можна було?

І чому Гітлер нічого не скликав з питання нацистофобії, яка заважає вирішити європейську кризу у 1945-му?

Мабуть тому, що його ніхто вже не питав...
А чому ж цим підарам дають слово, коли їх треба просто добити раз і назавжди?
показати весь коментар
13.03.2023 23:54 Відповісти
+31
Кругом, навіть на електрочайнику є запобіжник від ідіотів.
Але тільки в ООН його немає, можна вічно обговорювати комарів-убивць русского народа та "а пачему нас никто не любит"
показати весь коментар
14.03.2023 00:17 Відповісти

Завантаження...