Росія скликає Радбез ООН для обговорення "русофобії", яка заважає вирішенню "української кризи"

14 березня РФ скликає засідання Ради Безпеки ООН для обговорення "русофобії як чинника, що перешкоджає пошукові довгострокових і стійких рішень української кризи".
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
Представники російської делегації заявили, що порушуватимуть питання "русофобії" не лише в Україні, а й на Заході.
Засідання розпочнеться о 10:00 за східноамериканським часом (о 16:00 за Києвом). Очікується виступ української делегації.
І чому Гітлер нічого не скликав з питання нацистофобії, яка заважає вирішити європейську кризу у 1945-му?
Мабуть тому, що його ніхто вже не питав...
А чому ж цим підарам дають слово, коли їх треба просто добити раз і назавжди?
Але тільки в ООН його немає, можна вічно обговорювати комарів-убивць русского народа та "а пачему нас никто не любит"