6387 відвідувачів онлайн

Міністр економіки Сербії Башта закликав запровадити санкції проти РФ: Наша країна вже платить високу ціну через відмову

санкції

Міністр економіки Сербії Раде Башта 13 березня закликав запровадити санкції проти Росії.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Наша країна вже платить високу ціну через відмову запровадити санкції проти Росії, й це стає все більш нестерпним", - зазначив Башта.

За його словами, на президента Сербії Александара Вучича чиниться тиск.

Він закликав уряд Сербії та всіх міністрів висловитись стосовно цього питання.

Топ коментарі
+13
Сербам варто остаточно визначиться: або вони - "європейський народ", або "балканська Московія"
показати весь коментар
14.03.2023 10:12 Відповісти
+6
Ударвспіну від братушек?
показати весь коментар
14.03.2023 10:09 Відповісти
+6
Очевидно, що справи у кацапів дуже погані, якщо такі давні "братушки" як серби вже розглядають варіанти того, як покінчити з їхньою "дружбою".
показати весь коментар
14.03.2023 10:18 Відповісти

Завантаження...