ЗСУ наближаються до взяття Бахмуту в тактичне оточення, триває просування по флангах, - Сирський

Сили оборони продовжують просуватися по флангах у передмісті Бахмуту.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Military Media Center, про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.
"Попри те, що ми зараз контролюємо незначну частину Бахмуту, значення її оборони не втрачає своєї актуальності. Це надає нам можливості входу в місто в разі зміни обстановки. А це неодмінно відбудеться.
Ми продовжуємо просуватись по флангах у передмісті Бахмута і фактично наближаємося до взяття міста у тактичне оточення. Завдяки цьому ми зможемо контролювати всі висотні будівлі, зайняті, ворогом і поступово їх знищувати. Це позбавляє ворога контролю за підступами до міста і дає нам певні тактичні переваги", - зазначив він.
За словами Сирського, у ході роботи з командирами детально розібрали наші дії і порядок знищення ворога.
"Тому, продовжуємо оборону. Ситуація складна, але під контролем", - додав командувач.
Слава Украіні !!
завершували б вже зелені ліпити з руїн сакральну фортецю, спалили там величезну кількість резерву а тепер казки розказують про міфічні оточення орків у Бахмуті, хоча зебидло вже забуло що це місто було "тактично" оточено орками ще в січні....