8174 відвідувача онлайн
16 330 77

РФ отримала нову партію "Шахедів" від Ірану і може здійснювати атаки з використанням одночасно ракет і безпілотників, - ОК "Південь"

shahed,шахед

РФ отримала з Ірану чергову партію дронів-камікадзе "Шахед", безпілотники вже доправлено до пунктів запуску, тож не виключено здійснення нових масованих атак.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомила керівниця об'єднаного пресцентру оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк.

"Оскільки вони отримали додаткову підтримку з Ірану і додаткові партії вже доставлені в пункти запуску, цілком імовірне використання ракетних атак як суто "шахедних", так і змішаних "ракетно-шахедних", - сказала вона.

Також Гуменюк зазначила, що окупанти збільшили кількість ракетоносіїв у Чорному морі, можливо, для підготовки нового обстрілу України.

Топ коментарі
+44
15 місяців активної фази війни... А як наша влада організувала виробництво БПЛА?, не говорячи про інші потреби ЗСУ. Лише вчора ВР зняла мито на складові для їх виготовлення. Якщо: стратегічне мислення президента + горизонт планування КМ + оперативність ВР = (як би не мінялись місцями ці доданки) ми отримаємо лише БАРДАК, якщо навіть не гірше, САБОТАЖ та ЗРАДА.
показати весь коментар
30.05.2023 09:10 Відповісти
+32
Це ціна нашої перемоги. Вона дуже велика та страшна. Чи взнаємо ми всю правду про цю ціну? Це бумеранг виборів в 2019 р.
показати весь коментар
30.05.2023 09:30 Відповісти
+24
ну і навіщо нам ця інформація? краще повідомте, коли буде така сама кількість наших безпілотників?
показати весь коментар
30.05.2023 09:12 Відповісти

Завантаження...