7482 відвідувача онлайн

Окупанти створили "підприємство" "Железные дороги Новороссии"

дорога,железная,рельсы

Про це повідомили в уряді РФ, інформує Цензор.НЕТ.

"Залізниці Новоросії" мають об’єднати колії й поїзди в окупованих частинах Донеччини, Луганщини, Херсонщини та Запорізької області. Головний офіс "підприємства" розташовуватиметься в тимчасово захопленому Донецьку.

"Рішення дозволить вибудувати єдину логістику в цих чотирьох регіонах, оновити парк вагонів та локомотивів, а також створити єдину систему управління процесом перевезень", - йдеться у повідомленні уряду РФ.

Робітників "підприємств" "Донецька залізниця", "Луганська залізниця", "Херсонська залізниця", "Мелітопольська залізниця" та "концерну" "Залізниці Донбасу" автоматично переведуть на роботу до нового "підприємства".

Топ коментарі
+11
Так в чьому проблема можна і "Марс водоканал" створити. Тільки толку то від цього пшик
показати весь коментар
31.05.2023 11:06 Відповісти
+7
Бл*ять! 😁 Якась із африканських країн має ціле Космічне агентство. Правда, жодної ракети в космос не запустила, не кажучи вже про афронавта! 😊
показати весь коментар
31.05.2023 11:08 Відповісти
+5
Очень жаль, но скоро "підприємство" закроется
показати весь коментар
31.05.2023 11:05 Відповісти

Завантаження...