Окупанти створили "підприємство" "Железные дороги Новороссии"

Про це повідомили в уряді РФ, інформує Цензор.НЕТ.
"Залізниці Новоросії" мають об’єднати колії й поїзди в окупованих частинах Донеччини, Луганщини, Херсонщини та Запорізької області. Головний офіс "підприємства" розташовуватиметься в тимчасово захопленому Донецьку.
"Рішення дозволить вибудувати єдину логістику в цих чотирьох регіонах, оновити парк вагонів та локомотивів, а також створити єдину систему управління процесом перевезень", - йдеться у повідомленні уряду РФ.
Робітників "підприємств" "Донецька залізниця", "Луганська залізниця", "Херсонська залізниця", "Мелітопольська залізниця" та "концерну" "Залізниці Донбасу" автоматично переведуть на роботу до нового "підприємства".
Топ коментарі
+11 Алексей Королевский #552373
показати весь коментар
31.05.2023 11:06 Відповісти Посилання +7 Rostyslav Komarnytsky
показати весь коментар
31.05.2023 11:08 Відповісти Посилання +5 Eight Wonder #490997
показати весь коментар
31.05.2023 11:05 Відповісти Посилання