8680 відвідувачів онлайн
8 811 40

На танковому заводі Rheinmetall в Україні працюватимуть українці, - керівник концерну Паппергер

rheinmetall

На заводі з виробництва основних бойових танків Panther ("Пантера"), який планується побудувати в Україні, працюватимуть головним чином місцеві спеціалісти.

Про це керівник німецького оборонного концерну Rheinmetall Армін Паппергер заявив в інтерв’ю RND, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

За його словами, на серійний запуск "Пантери" можна очікувати за 15-20 місяців.

Паппергер повідомив, що потреби відправляти працівників з заводів концерну в Німеччині до України немає. "Ми б в основному підвищували кваліфікацію місцевих працівників, а іноді привозили б їх на навчання до Німеччини. Ми завжди так робимо. Візьмемо наш завод в Угорщині. З 300 працівників там двоє - німці", - заявив він.

Він також відповів на питання про те, чи не стане танковий завод Rheinmetall легкою мішенню для російських ракет.

"В Україні і сьогодні є збройові заводи. Такі об'єкти можна захищати. Виходьте з того, що українці знають, як це зробити", - прокоментував очільник концерну.

Топ коментарі
+9
Схоже німців не попередили, що в Україні підключення до електромережі пром підприємства коштує дуже дорого.
показати весь коментар
10.06.2023 16:19 Відповісти
+8
щеленский - токар, міністр - жарить яйця, маляр - ну, як жінка - всі яйця та стружка в одній пательні. дерьмак та вся його команда на фронті, під щильним обстрілом арти ращістів - батько дерьмака - генерал фсб, навідник.
показати весь коментар
10.06.2023 15:54 Відповісти
+7
Бо це німці робили. А в нас крадій-асфальтоукладчик! Він готову ракетну програму про***ав, а тут підземний завод з ''нуля'' , про що мова.
показати весь коментар
10.06.2023 16:20 Відповісти

Завантаження...