США не вважають "неминучою" загрозу підриву ЗАЕС, - Білий дім

Про це заявив представник Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Я не вдаватимуся в конкретні розвіддані - я б сказав, що ми дуже уважно стежимо за цим, бачимо ці повідомлення", - зауважив він у відповідь на прохання прокоментувати заяви української сторони про активність російських військ у мінуванні Запорізької АЕС.
Кірбі також нагадав, що американська сторона має можливість відстежувати рівень радіації навколо атомної електростанції.
"Ми не бачили жодних ознак того, що ця загроза є неминучою, але ми стежимо дуже, дуже уважно", - наголосив він.
Нагадаємо, нещодавно голова ГУР МО Кирило Буданов повідомляв, що окупанти додатково замінували Запорізьку АЕС.
А воно ж йо@нуте, як казав Нємцов, може і таке зробить...