9909 відвідувачів онлайн

США не вважають "неминучою" загрозу підриву ЗАЕС, - Білий дім

джон,кірбі

Про це заявив представник Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ

"Я не вдаватимуся в конкретні розвіддані - я б сказав, що ми дуже уважно стежимо за цим, бачимо ці повідомлення", - зауважив він у відповідь на прохання прокоментувати заяви української сторони про активність російських військ у мінуванні Запорізької АЕС.

Кірбі також нагадав, що американська сторона має можливість відстежувати рівень радіації навколо атомної електростанції.

"Ми не бачили жодних ознак того, що ця загроза є неминучою, але ми стежимо дуже, дуже уважно", - наголосив він.

Нагадаємо, нещодавно голова ГУР МО Кирило Буданов повідомляв, що окупанти додатково замінували Запорізьку АЕС.

Топ коментарі
+9
Достатньо тих що висвітлювали ЗМІ
показати весь коментар
26.06.2023 23:24 Відповісти
+8
Підрив Каховської ГЕС теж був не "неминучий"? Чи просто "непередбачуваний"? А що стосовно "Кримського титану"? Чи радіація страшніша за екологічну катастрофу від розпилення (в разі підриву) хімічних речовин у море, що течиєю винесе на узбережжя Румунії, Болгарії, Туреччини, Грузії.... Про Україну я навіть не згадую - тут буде тотальне забруднення.
А воно ж йо@нуте, як казав Нємцов, може і таке зробить...
показати весь коментар
26.06.2023 23:32 Відповісти
+8
После подрыва Коховской ГЭС всем стало ясно что вы способны только наблюдать.
показати весь коментар
26.06.2023 23:40 Відповісти

Завантаження...