6898 відвідувачів онлайн

Після заколоту Пригожина Росгвардію вирішили озброїти танками

путин,золотов

Після заколоту ЧВК "Вагнер" у РФ вирішили озброїти підрозділи Росгвардії важким озброєнням і танками.

Про це заявив керівник Росгвардії Віктор Золотов, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Гордон.

"Це питання зараз якраз стоїть дуже гостро. Ми порушуємо питання про те, що під час чеченської кампанії в нас були танки, а зараз у нас немає танків. Уводитимемо в Росгвардію важкі озброєння", – заявив Золотов.

За його словами, він обговорив це питання з Путіним. Строки постачання бойових машин і важкої зброї Росгвардії наразі невідомі і залежатимуть від фінансування, додав Золотов.

Топ коментарі
+28
Золотов всё больше походит на Ху#ло, такое же угро-финское рыло и такой же дегенерат.
показати весь коментар
27.06.2023 16:55 Відповісти
+27
показати весь коментар
27.06.2023 17:01 Відповісти
+22
В романе Пелевина ОМОН Ра, отец главного героя, отставной мент алкаш, служил в танковой милиции, такой герой и его род войск, были придуманы Пелевиным, для того что бы показать идиотию альтернативной вселенной СССР/РФ где происходили события - но автор попал в точку.
показати весь коментар
27.06.2023 16:53 Відповісти

Завантаження...