10474 відвідувача онлайн
11 866 31

Під Бахмутом є успіхи у просуванні. Якщо динаміка збережеться, місто буде звільнене, - розвідка

бахмут

Про це в ефірі телемарафону сказав командир розвідувального підрозділу "Терра" Микола Волохов. Його слова цитує Головне управління розвідки Міноборони, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Впродовж останнього місяця [на Бахмутському напрямку маємо] стабільні успіхи у просуванні вперед: звільнення української землі від ворога, відвойовування того, що було втрачено. Починаємо заходити на ті території, які ми з самого початку не контролювали. Тому загалом все доволі позитивно і оптимістично", - сказав розвідник.

Він додав, що якщо раніше росіяни застосовувалися на Бахмутському напрямку лише піхоту, то тепер залучають багато танків.

Для нас це добрий знак, бо це свідчить про те, що вони не справляються і їм треба витягувати резерви", - сказав Волохов.

Топ коментарі
+20
Ну, дійсно є така інфа з тих країв. Рухаємось вперед, русня тріщить по швам.
Зараз вони туди резерви тягнуть, замість того, щоб підсилювати Південь.
Самі собі на сраку повісили цей геморой.
показати весь коментар
05.07.2023 13:52 Відповісти
+16
Зате для русні це "сталінград".
Якщо втратять, буде потужний удар.
1. Символізм: русня міряє все мірками "вілікой атєчіствєнной", для них це сакральна перемога, яка має символізувати перелом у війні на їх користь. Отже, втрата "сталінграда" буде означати в їх мізках перелам на користь України.
2. Чергове підтвердження тези, що "вагнєр - сіла, вс рф - чмошнікі". "вагнєр" завоював - зс рф просрали. Авторитет "бунтаря" все більше зростатиме, авторитет регулярної армії і уряду рф - падатиме.
показати весь коментар
05.07.2023 14:11 Відповісти
+10
ЗСУ звільнили від рашистів село Кліщіївку

05-07-2023 13:17https://newformat.info/category/news/ Новини

Пропагандист Сладков пише, ЗСУ вибили рашистів з Кліщіївки.

Також він ниє, що Бахмут наразі під вогневим контролем українських сил.
показати весь коментар
05.07.2023 14:13 Відповісти

Завантаження...