Під Бахмутом є успіхи у просуванні. Якщо динаміка збережеться, місто буде звільнене, - розвідка

Про це в ефірі телемарафону сказав командир розвідувального підрозділу "Терра" Микола Волохов. Його слова цитує Головне управління розвідки Міноборони, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Впродовж останнього місяця [на Бахмутському напрямку маємо] стабільні успіхи у просуванні вперед: звільнення української землі від ворога, відвойовування того, що було втрачено. Починаємо заходити на ті території, які ми з самого початку не контролювали. Тому загалом все доволі позитивно і оптимістично", - сказав розвідник.
Він додав, що якщо раніше росіяни застосовувалися на Бахмутському напрямку лише піхоту, то тепер залучають багато танків.
Для нас це добрий знак, бо це свідчить про те, що вони не справляються і їм треба витягувати резерви", - сказав Волохов.
Зараз вони туди резерви тягнуть, замість того, щоб підсилювати Південь.
Самі собі на сраку повісили цей геморой.
Якщо втратять, буде потужний удар.
1. Символізм: русня міряє все мірками "вілікой атєчіствєнной", для них це сакральна перемога, яка має символізувати перелом у війні на їх користь. Отже, втрата "сталінграда" буде означати в їх мізках перелам на користь України.
2. Чергове підтвердження тези, що "вагнєр - сіла, вс рф - чмошнікі". "вагнєр" завоював - зс рф просрали. Авторитет "бунтаря" все більше зростатиме, авторитет регулярної армії і уряду рф - падатиме.
05-07-2023 13:17https://newformat.info/category/news/ Новини
Пропагандист Сладков пише, ЗСУ вибили рашистів з Кліщіївки.
Також він ниє, що Бахмут наразі під вогневим контролем українських сил.