Сили оборони просуваються на фланзі довкола Бахмуту, - Маляр

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила в ефірі національного телемарафону.
"На південному фланзі довкола Бахмута в нас є просування. На північному - тривають бої. В самому Бахмуті ворогу важко пересуватись та неможливо вийти. На півдні маємо просування. Деталі згодом", - розповіла Маляр.
Водночас вона зауважила, що ворог наступає на Лиманському, Авдіївському та Мар‘їнському напрямках.
"Там дуже гаряче, але просунутись противник не може", - зазначила Маляр.
Вона додала, що на всіх напрямках Сили оборони інтенсивно нищать наступальні спроможності ворожої армії.
"Знищені пункти управління, особовий склад, техніка та озброєння - це все те, що планувалось використати проти нас, але вже не вийде", - підсумувала заступниця міністра оборони.
ганю, ти впевнена?
ганю, ти мене лякаєш