6832 відвідувача онлайн

Комбат 3-ї ОШБр Кухарчук про визволення Андріївки: "Ми просто нещадно знищили 72 бригаду ЗС РФ"

війна,зсу

Про це повідомив у фейсбуці командир 2 штурмового батальйону 3 ОШБр Дмитро Кухарчук, інформує Цензор.НЕТ.

"Бій в самому населеному пункті тривав дві доби, але перед цим були посадки. Багато посадок , від яких майже нічого не залишилось, власне, як тепер і від самого населеного пункту, який ворог в агонії криє всім, що має. Кожен метр відвойованої української землі, який дається надзвичайними зусиллями в першу чергу наших штурмовиків, які йдуть вперед, не зважаючи на безперервну арту , авіацію і дрони ворога", - зазначив Кухарчук.

Він наголосив, що головна мета війн - не зайняті території, "що безумовно милує душу, спостерігаючи зміну обстановки на діпстейті", а знищення особового складу противника.

"І саме в цьому контексті ми просто нещадно знищили 72 бригаду зс рф. В ході маневру і оточення противника ліквідовано три командира батальйонів, начальника розвідки бригади , купу командирів рот, офіцерського і солдатського складу, знищено величезну кількість овт ворога", - розповів Кухарчук.

Він додав, що в ході безпосередніх боїв у самому населеному пункті другий штурмовий батальйон втратив чотирьох бійців, чиї імена назавжди будуть викарбувані в підручниках історії України.

"Хочу подякувати бійцям і командуванню 1 штурмового, 1 механізованого , 2 механізованого, роті розвідки, бригадній артилерії, хлопцям з ДПСУ і командиру 3ОШБр за злагоджену роботу і взаємодію. Але особливо своїм штурмовикам! Ви найкращі в світі! Пишаюсь і маю честь бути разом з вами в одному підрозділі!", - йдеться в дописі. 

"Окремо хочу згадати Ахмат, який дав по тапкам ще за декілька днів до нашого заходу і так званій чвк "Еспаньола", які писали багато всякої дічі в інтернеті накшталт того що хочуть зустрітись в боях з 3ОШБр, але які, в тому числі за словами полонених, ніколи не приймали участі в прямих зіткненнях і завжди уникали боїв. Ви - не околофутбол, ви - лоховський двіж", - додав Кухарчук.

Нагадаємо, раніше про визволення Андріївки повідомили у Генштабі ЗСУ.

Топ коментарі
+77
ЗСУ справжні воїни та герої-таких не здолати не перемогти...
показати весь коментар
15.09.2023 17:47 Відповісти
+60
Пацаны, многих знаю лично, выживите, после победы много дел!
Всех ждём! Всех любим!
показати весь коментар
15.09.2023 17:50 Відповісти
+56
Ми, хто сидить дома в кріслах та на диванах, повинні бути до кінця свого життя бути вдячні цим Героям.
показати весь коментар
15.09.2023 17:57 Відповісти

Завантаження...