9798 відвідувачів онлайн

Удар по Кременчуку: кількість постраждалих зросла до 55 людей, серед них - 6 дітей

кременчук

Міська влада Кременчука виділить матеріальну допомогу постраждалим внаслідок ракетного удару 22 вересня.

Про це повідомив міський голова Кременчука Віталій Малецький, інформує Цензор.НЕТ.

"Усі, хто були госпіталізовані, отримають по 25 тисяч грн, ті, хто зазнав легких травм і лікуються амбулаторно - по 10 тисяч грн", - йдеться в повідомленні.

Міський голова зазначив, що станом на 24 вересня у Кременчуці 55 травмованих, з яких шестеро – діти. 19 людей перебувають на стаціонарному лікуванні в міських лікарнях, серед них одна дитина.

Топ коментарі
+8
А когда наши терпилы будут бить так, что у кацапов будет 55 пострадавших из гражданских? Или мы не такие?
показати весь коментар
24.09.2023 15:17 Відповісти
+6
Ніколи по мирних бити ми не будемо.
Бо це значить нуль допомоги і скавчання на весь світ про«підлих нацистів-терористів»
Та й толку мало.
Труба знищувати аеродроми,літаки,кораблі,пускові установки.Що ми й робимо.
показати весь коментар
24.09.2023 16:05 Відповісти
+3
Без навідників-координаторів на МІСЦІ, таке не обходиться!
Ждуни продовжують гадити та убивати Українців, а їм дають СТРОКА, як за *********!!
На ліхтарях вішати цих УБИВЦЬ, перед міськРадами!!
Але законотворцям внести зміни ВІДПОВІДНО до ПОТРЕБИ ЧАСУ, нехватає голосів…!! Навіть у ВРУ про це кажуть і розвозять соплі по вгодованих щоках, як у кнурів!
показати весь коментар
24.09.2023 17:27 Відповісти

Завантаження...