Запуск 5G та відновлення телеком-інфраструктури: Мінцифра і Міністерство транспорту Латвії підписали Меморандум про співпрацю

Мінцифра і Міністерство транспорту Латвії домовилися про спільну роботу над упровадженням 5G в Україні, підтримкою мобільних операторів та відновленням широкосмугового інтернету.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на телеграм Мінцифри
"Одне з головних завдань Мінцифри — забезпечити країну стабільним звʼязком попри воєнні дії. Щоб запозичити європейський досвід у розвитку інтернет-мереж, підписали меморандум про співпрацю з Міністерством транспорту Латвії. Це держава-лідер у розвитку звʼязку, вона першою в Європі запустила загальнодоступний 5G, тому обмін досвідом з латвійськими колегами дуже цінний для України", - ідеться в повідомленні.
Меморандум передбачає 10 напрямів співробітництва. Серед них:
✍🏻 підтримка відновлення інтернет-інфраструктури
✍🏻 робота над запуском 5G
✍🏻 підтримка мобільних операторів
✍🏻 сприяння інтеграції в ЄС у сфері електронних комунікацій
✍🏻 покращення доступу до інтернету на залізничних та автомобільних шляхах України
"Дякуємо Уряду Латвії за підтримку та співпрацю. Прямуємо далі", - зазначили у відомстві.
будувати дорогизапуск 5G? Кому він 5G всрався? Зараз швидкості навіть 4g ніде не має. Швидкість навіть в центрі Києва обмежується. До речі усіма трьома операторами України володіють кацапи, через компанії-прокладки. І ніхто цього не помічає. Ну окей. Дефіцит бюджету в тому числі й тому, що економічноактивні українці звалили з Україну. Чи тупий пудель фЬОдороф вважає що заради його гівна хтось повернеться?