9291 відвідувач онлайн
957 11

Запуск 5G та відновлення телеком-інфраструктури: Мінцифра і Міністерство транспорту Латвії підписали Меморандум про співпрацю

мінцифри

Мінцифра і Міністерство транспорту Латвії домовилися про спільну роботу над упровадженням 5G в Україні, підтримкою мобільних операторів та відновленням широкосмугового інтернету.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на телеграм Мінцифри

"Одне з головних завдань Мінцифри — забезпечити країну стабільним звʼязком попри воєнні дії. Щоб запозичити європейський досвід у розвитку інтернет-мереж, підписали меморандум про співпрацю з Міністерством транспорту Латвії. Це держава-лідер у розвитку звʼязку, вона першою в Європі запустила загальнодоступний 5G, тому обмін досвідом з латвійськими колегами дуже цінний для України", - ідеться в повідомленні.

Меморандум передбачає 10 напрямів співробітництва. Серед них:
✍🏻 підтримка відновлення інтернет-інфраструктури
✍🏻 робота над запуском 5G
✍🏻 підтримка мобільних операторів
✍🏻 сприяння інтеграції в ЄС у сфері електронних комунікацій
✍🏻 покращення доступу до інтернету на залізничних та автомобільних шляхах України

"Дякуємо Уряду Латвії за підтримку та співпрацю. Прямуємо далі", - зазначили у відомстві.

Топ коментарі
+4
Чисто попилити бюджет. Бо буде тендер частот, й буде бюджет. Він та інши його розпилять. Це коротко. Тепер по суті питання. Взимку 2023 виявилось що вся інфраструктура живлення ретрансляторів мобільного зв'язку суцільна бутафорія - бо виявилось що майже усі були підключені за лівими схемами в загальну схему з порушенням умов користування. Й вимкнення струму одночасно означало й вимкнення усього зв'язку. З того часу нічого не змінилось. Звісно що на думку бонефтіковських ботів на часі робити? Так, будувати дороги запуск 5G? Кому він 5G всрався? Зараз швидкості навіть 4g ніде не має. Швидкість навіть в центрі Києва обмежується. До речі усіма трьома операторами України володіють кацапи, через компанії-прокладки. І ніхто цього не помічає. Ну окей. Дефіцит бюджету в тому числі й тому, що економічноактивні українці звалили з Україну. Чи тупий пудель фЬОдороф вважає що заради його гівна хтось повернеться?
показати весь коментар
18.10.2023 20:11 Відповісти
+3
Внас нормального 2g немає,а вони за п'ятірку беруться.
показати весь коментар
18.10.2023 20:10 Відповісти
+2
І нах воно потрібно?? В черговий раз сказати Нам що Ми ніхто?? МИ історію пишемо і вас перепишемо..
показати весь коментар
18.10.2023 20:23 Відповісти

Завантаження...