8873 відвідувача онлайн
8 305 11

Німеччина виведе з Польщі свої системи Patriot. Вони стояли біля кордону з Україною

patriot

Німеччина забере з Польщі свої підрозділи протиповітряної оборони Patriot, розміщені торік поблизу кордону з Україною через ракетну небезпеку.

Про це заявило Міністерство оборони Німеччини, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Sky News.

Системи Patriot розташовані за 50 км від українського кордону в польському місті Замосць. Також там розміщені близько 300 німецьких солдатів.

Вони завершать свою місію в п’ятницю, 10 листопада. А з наступного тижня почнуть передислокацію.

Німецькі Patriot були розміщені в Польщі після того, як 15 листопада 2022 року на території польського міста Пшеводув в Люблінському воєводстві впали уламки ракети. Тоді загинули двоє людей.

В грудні того ж року країни домовились про передачу комплексів, а в кінці січня наступного року Німеччина почала розгортання своєї ППО в Польщі.

У серпні 2023-го Міністерство оборони Німеччини заявило, що розгортання навряд чи триватиме після кінця цього року. Там пояснили, що Patriot будуть потрібні для використання силами швидкого реагування НАТО у 2024 році, або їм доведеться пройти технічне обслуговування.

Топ коментарі
+13
Хай тепер польські фермери і перевізники ловлять піторські ракети сачками і рибацькими сітками🤣.
А німцям великий респект за такий крок👍🇩🇪🇺🇦
показати весь коментар
09.11.2023 09:35 Відповісти
+6
Шалабан по гоноровому носі.
показати весь коментар
09.11.2023 09:32 Відповісти
+3
На хитровиєпану польску сраку завжди знайдеться хитровиєпаний німецький хєр. Тепер пшеки отримали по заслугам: і за незаконне блокування українського агроекспорту, і за незаконне блокування "дороги життя" на кордоні. А ви думали на польських ідіотів не знайдеться управи і вони далі будуть влаштовувати свавілля щодо України? Ніт!
показати весь коментар
09.11.2023 10:10 Відповісти

Завантаження...