5040 відвідувачів онлайн

Росіяни перекидають десант на лівий берег Херсонщини, намагаючись проникнути в тил ЗСУ

рф,армія

Про це в ефірі телемарафону речник української добровольчої армії Південь Сергій Братчук, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на NV.UA.

"Ворог намагається кожного дня змінювати тактику, дуже активно працює ворожа артилерія, авіація. Ну і така родзинка за останні дні: ворог намагається на техніці закидувати невеликі групи десанту, робить це в тил наших підрозділів, але йому це не вдається. Після відповідної артилерійської підготовки, авіаційного тиску знищується техніка ворожа і цей десант", - заявив Братчук.

Росіяни намагаються максимально насичувати оборону на лівому березі Дніпра. Там з'являються нові підрозділи, а окупанти проводять фільтраційні заходи серед місцевого населення. Росіяни намагаються виявити українське підпілля, яке попри все намагається допомогти ЗСУ. Братчук зазначив, що такі заходи росіяни проводять дуже жорстоко.

Топ коментарі
+7
Значить там не все так однозначно і наші передові позиції набагато далі від Дніпра
показати весь коментар
10.12.2023 10:17 Відповісти
+6
Читаю другий день про це. Це як можна закинути десант в тил,коли позиція 2 км? Там тилу ще не має
показати весь коментар
10.12.2023 09:42 Відповісти
+5
так вони й "закидують" метрів на 50-100)
показати весь коментар
10.12.2023 09:48 Відповісти

Завантаження...