У Білорусі перебувають менше тисячі бойовиків ПВК "Вагнер", вони навчають білоруських військових

Зараз у Білорусі скоріш за все перебуває менше тисячі "вагнерівців", тоді як у період найбільшої присутності після червня 2023 року їх там було близько 8000.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у розвідувальному огляді Міністерства оборони Британії.
"ПВК "Вагнер" майже точно допомагає навчати білоруських військових і силовиків", – зазначають в огляді.
Аналітики вважають малоймовірним, що самопроголошений президент Білорусі Александр Лукашенко захоче розширити використання бойовиків ПВК "Вагнер", наприклад, в рамках дій білоруських силових структур всередині країни чи для охорони кордону.
"Триваюча присутність "вагнерівців" у Білорусі майже напевно грає на руку Росії у веденні бойових дій, оскільки це змушує Україну підтримувати оборонні позиції і залишати особовий склад на кордоні з Білоруссю", – додають в огляді.
Щось в мене сумніви, що це буде атака на Польщу чи країни Балтії. Вірогідніше що план залучення цих військових проти України готується. І не впевнений, що цей напад не станеться з півночі.
- Якщо народ почне бунтувать - "вагнера" його прикриють (до прибуття російських військ);
- Якщо сам Лука "забикує" та "піде впоперек" - вони його задавлять і захоплять владу - до прибуття російських військ
Треба ж якось "гріхи спокутувать" за пригожинський бунт!