10474 відвідувача онлайн
14 032 29

Між Західною та Східною Європою виникли розбіжності через недостатню допомогу Україні, - Bloomberg

єс,євросоюз

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише УП із посиланням на публікацію Bloomberg, яка ґрунтується на інтерв’ю з європейськими посадовцями, зокрема й на умовах анонімності,

Європейські дипломати, з якими поспілкувалось агентство, вважають: якщо Росія все ж виграє війну в Україні, "Західній Європі цього не пробачать" і їй перестануть довіряти, а весь проєкт європейської інтеграції може опинитися під загрозою.

Одна з причин – категорична позиція кількох західноєвропейських країн щодо пошуку джерел артилерійських снарядів для України. Франція активно наполягає, що відповідні інвестиції мають залишатись тільки в межах ЄС – що вже загальмувало постачання снарядів.

Додатково Кіпр і Греція з геополітичних міркувань виступають проти закупівлі снарядів у Туреччини. Для східноєвропейських держав це свідчить про те, що "Захід, схоже, не розуміє нагальності ситуації", сказав один зі співрозмовників Bloomberg.

Один європейський посадовець заявив, що в разі перемоги РФ його країна більше не купуватиме зброю у Франції, а натомість буде розвивати оборонне партнерство зі США, Британією та Україною, бо вони є надійнішими союзниками.

Претензії у східноєвропейських держав є і до Німеччини. Хоча номінально вона – один із найбільших донорів військової та фінансової допомоги Україні, позиція німецької влади щодо постачання далекобійних ракет Taurus викликає роздратування у столицях на схід від Берліна.

Недовіра Східної Європи до Західної проявляється і в пошуку нового генерального секретаря НАТО. Хоча більшість його членів підтримують кандидатуру Марка Рютте, його відсутність комунікації зі східноєвропейськими державами спонукала до висунення президента Румунії Клауса Йоганніса.

Топ коментарі
+16
Проблема в тому що Східна Європа сповна відчула що таке кацапська окупація і кацапський контроль. Все що було за берлінською стіною це Західна Європа і вони ніколи на власній шкурі не пізнали кацапню - їх жінок не гвалтували масово, їх будинки не очищали від речей до підлоги, з їх кишень не вивертали все до дрібязку, їх не морили голодом і не садили в тюрми і не катували всіляки "штазі" та "гебня". Для всієї Західної Європи Друга Світова промайнула відносно спокійно. А далі почалось "європейське побєдобєсіє" - суцільний пацифізм, денацифікація німців, вдячність кацапам за "перемогу на гітлером" і безальтернативне засудження німців за холокост. Тепер німці схожі на безхребетних і пригнічених. Зате французи відчувають себе переможцями без перемоги. Єдиний боєздатний підрозділ в ЄС це франзузський "Іноземний легіон". В останні два роки кількість контрактників бундесверу зменшилась на 4000 осіб. З армії лише звільняються і не бажають продовжувати контракти. Іншими словами тікають від імовірної участі в бойових діях. Армії ЄС не існує. І тому кацапські дикуни впевнені що їх ніхто в Європі не зупинить. Вся надія на кращу зброю, але і її обмаль. Точніше майже немає. Населення роззброєне і психологічно не здатне чинити опір окупантам. Вони досі вважають диких кацапів людьми. Це велика помилка яка може коштувати їм життя, здоровя, добробуту і майбутнього. 10 років вони дивляться на війну в Україні як на відеогру...
показати весь коментар
25.02.2024 02:14 Відповісти
+12
Іх будинки не очищали від речей до підлоги, з їх кишень не вивертали все до дрібязку‼️‼️‼️
блин, це саме я казала дітям пару годин тому.
Про орду , яка знищує памʼять поколінь .
Про орду, яка знищує все на своїм шляху. І що східна Европа теж постраждала від русні. І якщо у самій раши кацапі давно знищують не тількі мови і культури колонізованих народів , а і фізично , то до фізичного знищення народів у східній Европі у них руки не дійшли.
І якщо Україна не встоїть , то на цей раз кацапи вже знищать і народи східної Европи .

ну а західна Европа ще зберегла фотки своїх прадідів, їх книги, картини, фамільни ювелірні прикраси, посуд У СВОЇХ ДОМАХ. Тому і не розуміють
ТАМ ДЕ ПРОЙШЛА РУСНЯ нихто не може показати памʼять своїх предків- бо все вкрадено чи ракетами спалено
показати весь коментар
25.02.2024 03:04 Відповісти
+10
Дивні люди. Це я щоб без образ. Європейські посадовці розмірковують, що їхні країни будуть купувати чи ні, у разі повної окупації України Росією і встановлення нового статус кво. Навіщо думати про те чим ви не будете керувати? Ви будете купувати те, де і що скажуть керманичі в Москві. Ваше право буде помножене на нуль. Ви будете ніхто.
показати весь коментар
25.02.2024 01:07 Відповісти

Завантаження...