Україну очікує важкий період. Захід посилить допомогу, коли ситуація на фронті ще погіршиться, - Міноборони Естонії

Україну очікує важкий період у війні, поки допомога Заходу не дасть змоги знайти їй "рівновагу в цій битві на виживання".
Про це заявив канцлер Міністерства оборони Естонії Кусті Сальм, слова якого цитує ERR, передає Цензор.НЕТ.
Сальм висловив сподівання, що найближчими місяцями Європа надасть Україні далекобійне озброєння.
"Я думаю, що цей день настане в найближчі пару місяців. Це станеться, коли ситуація на українському фронті стане ще важчою, а сигнали з-за океану будуть ще більш дивними. Це і стане тим моментом, коли Європі доведеться насправді самостійно відповідати за свою безпеку", - наголосив він.
Життя простих американців і навіть європейців ніяк не залежить від цього.
Американці і європейці були уже в Афганістані. Викинули там на вітер мільярди долларів. Потім злиняли звідтіля. І після того як злиняли звідти їх життя гіршим не стало.
Зрозумійте уже що в кожної країни є свої інтереси в цій війні. І не завжди ці інтереси співпадають з інтересами України.
Маленький факт - у США біля 6.000 танків Абрамс. Україні за 2 роки війни вони всього дали біля 30 шт....Це багато про що говорить.
Якщо так , то ми повинні тут сидіти і мовчати ? Щоб , не доведи Господи - не зачепити ніжну і вразливу психіку американців . ! Та ну нах .
В нас теж є свої інтереси , тому ми й говоримо , ви або мля.. - допомагайте як слід , або не іпіть нам мізки і скажіть прямо - ми вам допомагати відмовляємось . Шоб ми тут дарма й не надіялись .
Дістало вже слухати ці балачки , то - ми хочемо вам допомогти але не можемо , то - можемо але не хочемо , то - можемо і хочемо але не знаємо - як , то ще щось . Навіщо було ...здіти на початку війни , ви мовляв - воюйте українці , боріться і ні за що більше не переживайте , ми вас не кинемо , гроші будуть , зброя буде . Ми повірили , а тепер що . ? Ну що тепер ??
А тепер у них відітєлі - свої інтереси . пц