Зеленський закликав до вирішення ситуації на польському кордоні: вона "давно вийшла за межі економіки та моралі"

Президент закликає знайти рішення ситуації на кордоні з Польщею.
Про це він сказав у своєму зверненні, передає Цензор.НЕТ.
"Потрібно знайти нарешті рішення і щодо ситуації, зокрема, на польському кордоні, яка вже давно вийшла за межі і економіки, і моралі. Просто неможливо пояснити, як складнощі країни, що стікає кров’ю, можна використовувати у внутрішній політичній боротьбі", - підкреслив Зеленський.
дивно що не сказав що то папєрєднік вінават
Колись давно, ще в далекому 2019, телевізор, фб зробив щось таке дике, коли родичі ненавиділи родичів. Пересварилися всі. Рідні, друзі , близькі. Чого сварилися? Бо заливали в голови стільки лайна, картинок, інформації, що українці не змогли з тим справитися.
Коли маленька частинка українців зверталася до здорового глузду інших- ніхто вже не чув. А потім на стадіоні шарфіком ***** задушили Україну. Під регіт, свист і аплодисменти.
Зараз те ж само роблять по відношенню до поляків. З обох сторін. Бо в Польщі також працює та схема, яка щиро фінансується болотостаном.
І якщо і того разу задушите здоровий глузд - в нас стане на одного ворога більше.
Перестаньте носити нетом дурні картинки. Дурні вислови.
Дурні заклики. Бо хто ще не зрозумів - українці стали елементом великого руского експерименту "як вбити країну руками українців". Невже ще є ті, хто не розуміє, що за допомогою соцмереж, телевізора з людей просто роблять "ртутну"масу, якій надають форму, напрямок. І вона палить на своїй дорозі все. Я не кажу вчити, перечитувати історію України з часів створення України. Невже 2019 нічого нікого не навчив?
Невже важко зробити аналіз, що вам обіцяли, що дали, що маєте? І чи не праві були ті, хто це все передбачливо прогнозував?
Лишіть поляків. Для цього є дипломатичні служби. І вони давно мали б цей конфлікт заглушити. Але їх нема. Зато є знов штучна , токсична "ртутна" маса, яка зараз має на меті створити ще одного ворога. І на сьогодні ій це вдається.
Правда в минулому.
Бо саме там добре видно, що було, що сталося, і причина. А все решта-пустослівʼя. Бо наступне, що станеться в Україні-громадянське протистояння . Всередині країни.
Напад болотостану ззовні. І світ зачинить всі двері перед Україною на вхід та вихід.
Хто виграє від того. Болотостан.
І якщо зараз роблять те, що призведе до таких наслідків - то наслідки і тут передбачити не важко.