9079 відвідувачів онлайн
1 854 17

РФ продовжуватиме загрожувати Європі навіть після кінця правління Путіна, - глава МЗС Латвії Каріньш

каріньш

Міністр закордонних справ Латвії Кріш’яніс Каріньш вважає, що Росія продовжуватиме загрожувати Європі навіть після того, як російський диктатор Володимир Путін піде з посади.

Про це він заявив The Telegraph, інформує Цензор.НЕТ.

"З погляду НАТО, нам ще довго доведеться мати справу з проблемною Росією, небезпечною Росією. Навіть після закінчення цієї війни - а всі війни закінчуються врешті-решт - у нас все одно буде проблема в Росії, яка не буде безпосередньо пов'язана з правлінням Путіна", - припустив міністр.

За його словами, смерть опозиціонера Олексія Навального в колонії та так звані президентські вибори в Росії "лише підкреслюють цей яскравий факт".

"Ми не бачимо жодних ознак того, що у Росії є якийсь рух, який би висунув лідера, що сповідує просвітницькі, ліберальні ідеї. У найближчому майбутньому цього взагалі не передбачається", - резюмував Каріньш.

Топ коментарі
+5
Жодного сумніву. Бо там понад сто мільйонів таких самих ******.
показати весь коментар
17.03.2024 21:19 Відповісти
+4
Нікуди він не піде. Ще 6 років, то як мінімум, ця істота буде паскудити нам та усьому світу.
показати весь коментар
17.03.2024 21:21 Відповісти
+3
Молимось, щоб гигнули всі його клони..
показати весь коментар
17.03.2024 21:32 Відповісти

Завантаження...