ЗСУ за півтора місяця уразили в окупованому Криму близько 15 систем ППО ворога, зокрема С-300 та С-400, - СтратКом. ІНФОГРАФІКА

Сили оборони України за півтора місяця знищили близько 15 ворожих систем протиповітряної оборони в тимчасово окупованому Криму.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на СтратКом ЗСУ.
Загальна кількість окремо уражених систем ППО – близько 15.
Зокрема, йдеться про дивізіони ППО в модифікаціях С-300, С-350, С-400.
Крім того, знищено десятки пускових установок зазначених систем, понад 15 радіолокаційних станцій, понад 10 пунктів управління.
"Збройні Сили України продовжують знищувати російських окупантів і наближають день звільнення українського Криму", - наголосили в ЗСУ.

У них ПУ-мост это фетиш! И поэтому все ПВО тянут в Крымскую область а там ее выжигают))))
Зачищают ВОТ для работы новых "птичек" ✈️🛫🛬🛩️